Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak ukryc program przy uruchomieniu windows ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Jak ukryc program przy uruchomieniu windows ? (/Temat-Jak-ukryc-program-przy-uruchomieniu-windows-63274)



Jak ukryc program przy uruchomieniu windows ? - Skipi - 13-01-2013 18:37

No wiec mam mozille uruchamiana przy starcie systemu i potrzebuje ja schowac tak aby nie byla widoczna.

Program sam sie musi schowac bo to nie na moim kompie jest zrobione i chce zeby siostra pomogla mi zarobic bez jej wiedzy xD


RE: Jak ukryc program przy uruchomieniu windows ? - m4rcin93 - 13-01-2013 18:39

@EDIT. Fail, źle zrozumiałem.


RE: Jak ukryc program przy uruchomieniu windows ? - marcel_kk - 13-01-2013 18:43

Mu chodzi o to aby, Mozzila uruchomiła się w tle,
otwierała się karta i nie była widoczna


RE: Jak ukryc program przy uruchomieniu windows ? - Skipi - 13-01-2013 18:44

no moze odrazu mozilla do traya sie przenosic ale tak zeby to przenioslo sie tam samo bez uzycia osoby trzeciej Smile


RE: Jak ukryc program przy uruchomieniu windows ? - xJAmaTOx - 13-01-2013 20:25

Przyłącze się do pytania Smile
Jak zrobić aby przy starcie (ale też niekoniecznie) ukryć program, tak aby nie był widoczny ?Smile


Odp: Jak ukryc program przy uruchomieniu windows ? - miniek9090 - 13-01-2013 21:29

Kiedys mialem program ktory laczyl mi neostrade z netem z automatu. Problem jest z pracowaniem w tle .

zatapatalkowane ala miniacz