Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wspólny zarobek z jednego bloga. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wspólny zarobek z jednego bloga. (/Temat-Wspolny-zarobek-z-jednego-bloga-63265)



Wspólny zarobek z jednego bloga. - Improssible - 13-01-2013 14:44

Witam.!

Otóż tak jak wszyscy z Was,chciałbym zarobić jakieś fundusze ($$ Big Grin) w tym celu postanowiłem uczynić pewne kroki a więc wziąłem cztery litery do roboty i postawiłem postawić bloga na bloggerze (oczywiście pełne wsparcie dla bloga filmiki yt itp..) wpadło ok 3$ i skończyło się to na 20 osobowym trafficu dziennie.Więc za dobrze nie było w końcu się zmobilizowałem i postawiłem bloga na wordpressie i zakupiłem do niego domenę,czyli zainwestowałem w niego i wszystko od strony technicznej jest ok.Przechodzę do sprawy otóż sam mam teraz dużo nauki i po prostu nie mogę z różnych przyczyn robić wszystkiego sam (wpisy,filmiki itd...) a szkoda żeby wszystko stało bezczynie dlatego szukam kogoś kto będzie prowadził ze mną bloga i razem będziemy się dzielić obowiązkami i zarobkami myślę że się na pewno dogadamy.
Czego oczekuję?
-wiedzy na temat PPA
-kreatywności
-pracowitości i ogarnięcia.
-a przedewszystkim uczciwości
Jeżeli jest ktoś chętny zapraszam na gg:7148757 lub pw
Jeśli ten wątek umieściłem w złym dziale proszę o przeniesienie a nie usuwanie Smile


RE: Wspólny zarobek z jednego bloga. - rozekrr - 13-01-2013 16:50

Wiesz, różnie to bywa, początkowo może być fajnie, natomiast potem możesz zrobić w "kulki" i podmienić wszystko na swoje linki. Czy jesteś w stanie podpisać umowę na współpracę?


RE: Wspólny zarobek z jednego bloga. - Roxi5017 - 13-01-2013 17:02

Albo zróbcie jakieś wspólne konto do uploadu PPA - jeden odnośnik do pobierania i wypłata dzielona na pół Wink Zawsze jakieś ryzyko jest, ale cóż, życie. Tongue


RE: Wspólny zarobek z jednego bloga. - Improssible - 13-01-2013 20:38

Myślę ze jestem uczciwy,ale jak ktoś chcę i będzi możliwość podpisania umowy podpisze.Wszystko jest kwestią dogadania zapraszam na gg Smile


RE: Wspólny zarobek z jednego bloga. - Improssible - 14-01-2013 16:14

nie ma zadnego chetnego?

wyslane z taptalk


RE: Wspólny zarobek z jednego bloga. - rozekrr - 14-01-2013 16:41

Ja może i bym był, oferuję domenę i hosting, co Ty od siebie możesz zaoferować? Znasz się na promowaniu takiego bloga, filmów itp.?


RE: Wspólny zarobek z jednego bloga. - Improssible - 14-01-2013 16:52

Z tym że ja proponuje domene i hosting Smile wkoncu po to załozylem ten temat aby się nie zmarnowaly Smile


RE: Wspólny zarobek z jednego bloga. - rozekrr - 14-01-2013 17:32

Napisz Mi na PW jaką masz domenę. Czy umiesz promować blog i filmy?


RE: Wspólny zarobek z jednego bloga. - Improssible - 14-01-2013 19:44

Masz limit wiadomości w skrzynce Smile


RE: Wspólny zarobek z jednego bloga. - rozekrr - 14-01-2013 20:00

Już nie, także wyślij nazwę domeny...