Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Weryfikacja PayPal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Weryfikacja PayPal (/Temat-Weryfikacja-PayPal-63259)



Weryfikacja PayPal - KosikSquad - 13-01-2013 13:01

Witam.
Chciałbym powiązać konto paypal z kontem bankowym żeby przelać pieniądze z pp do banku. Jednak konto w banku jest na osobę niepełnoletnią, a w regulaminie pp pisze, że wymagane jest 18 lat aby "legalnie" z tego korzystać.
Czy jeśli powiąże rachunek bankowy to jest jakaś opcja, żeby to jakoś wykryli czy spokojnie mogę tak zrobić ?


RE: Weryfikacja PayPal - lolo12 - 13-01-2013 13:19

Cytat:Wprowadź imię i nazwisko dokładnie tak, jak jest ono podane na wyciągu z Twojego rachunku bankowego. W przypadku rozbieżności wypłata zostanie anulowana oraz zostanie naliczona opłata za zwrot.
Aby powiązać konto dane muszą być jednakowe.


RE: Weryfikacja PayPal - KosikSquad - 13-01-2013 13:36

Dane są takie same, ale chodzi o to, że nie mam ukończonych 18 lat i to ma być powiązane z moim kontem w mbanku .


RE: Weryfikacja PayPal - KosikSquad - 14-01-2013 16:25

Więc wie ktoś może czy administracja z paypala się jakoś może dowiedzieć o tym, ze konto w banku jest na osobę nie letnią i przez to zablokują mi konto ?


RE: Weryfikacja PayPal - bolo9797 - 14-01-2013 16:34

Nie maja do tego wgladu


RE: Weryfikacja PayPal - tomazzi - 14-01-2013 16:36

w każdej chwili mogą zażądać dokumentów potwierdzających tożsamość i nie ma tutaj znaczenia w tej kwestii czy masz dodany rachunek bankowy czy nie
i jeśli zażądają dokumentów to tak czy tak wyjdzie, że jesteś nie pełnoletni i podziękują ci za współpracę


RE: Weryfikacja PayPal - KosikSquad - 14-01-2013 16:45

To akurat wiem, tylko chciałem wiedzieć czy w trakcie dodawania rachunku mogą się do tego przyczepić. Dlatego chce kase przelać i znikać z pp. Ok dzięki za odpowiedź.


RE: Weryfikacja PayPal - LubiszToZaSMS - 19-01-2013 21:07

Ja też niemam i mi zweryfikowali za za tydzien mam dopiero 18