Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Only Profit - 200% po godzinie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Only Profit - 200% po godzinie (/Temat-Only-Profit-200-po-godzinie-63248)

Strony: 1 2 3


Odp: Only Profit - 200% po godzinie - miniek9090 - 13-01-2013 23:14

Autorze czekamy na potwierdzenie wyplaty . Nie ladnie tak forumowiczow w bagno wpychac ,o nie. Powinien banik byc , bo ktos mogl do tego gowna wrzucic sporo pieniazkow

zatapatalkowane ala miniacz


RE: Only Profit - 200% po godzinie - duzypawel - 14-01-2013 07:46

(13-01-2013 19:33)Inwestorka napisał(a):  Zapłacił.Huh

duzypawel, chyba nie znasz regulaminu jak tak piszesz.facepalm

Nie mogłam dać reflinka to nie dałam.Heart

znam regulamin moja droga Smile dlatego napisałem, że to nowość na naszym forum - zamieszczasz pierwszy post i reklamujesz jakieś gówno od razu. Dotychczasowi jednopostowcy nie przejmowali się regulaminem - dlatego nowość.

a reklamowanie serwisu przez przeciętnego użytkownika, bez rozpowszechniania swojego linku jest trochę bez sensu - dlatego zapytałem Smile

no chyba, że martwisz się, że po wpłacie od 1 monitora i 1 użytkownika program przestanie płacić.. to ok - jest sens reklamować serwis bez reflinku Smile

jak możesz to wrzuć dzisiaj 1 000 $ i zobacz czy płaci Smile


RE: Only Profit - 200% po godzinie - pixel21 - 15-01-2013 00:00

hehe - to 1 k co wkleiłem to była kwota inwestycji tylko .
Jak na wczoraj widziałem tam 1,5 k inwestycji i strona upadła .
W sumie 4-5 k za darmo dla admina za naiwność . Jerkfacepalmfacepalm