Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowe polubienia filmów - programy itp. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: Darmowe polubienia filmów - programy itp. (/Temat-Darmowe-polubienia-filmow-programy-itp-63228)

Strony: 1 2


Darmowe polubienia filmów - programy itp. - kl279 - 12-01-2013 17:35

Korzystam z SYV aby nabijać wyświetlenia lecz łapki są w premce. I pytanie moje brzmi czy są programy do nabijania łapek w górę za darmo?


RE: Darmowe polubienia filmów - programy itp. - Skipi - 31-01-2013 07:15

Ponawiam pytanie ma ktos program do lajkowania/komentowania wlasnymi kontami youtube ?


RE: Darmowe polubienia filmów - programy itp. - surfer0700 - 31-01-2013 13:36

(12-01-2013 17:35)kl279 napisał(a):  Korzystam z SYV aby nabijać wyświetlenia lecz łapki są w premce. I pytanie moje brzmi czy są programy do nabijania łapek w górę za darmo?

Vagex, EnhacnedViews,


RE: Darmowe polubienia filmów - programy itp. - Skipi - 31-01-2013 16:41

(31-01-2013 13:36)surfer0700 napisał(a):  
(12-01-2013 17:35)kl279 napisał(a):  Korzystam z SYV aby nabijać wyświetlenia lecz łapki są w premce. I pytanie moje brzmi czy są programy do nabijania łapek w górę za darmo?

Vagex, EnhacnedViews,

Minus tam jest taki ze wczesniej trzeba innych filmy ogladac w dodatku slabo wyswietlenia nabija nie liczy dobrze lajkow, np na vagexie mam wiecej niz na yt.


RE: Darmowe polubienia filmów - programy itp. - minister1234 - 31-01-2013 18:19

Bot miały za zadanie lajkować i komentować więc napewno 5 lajków by Was nie interesowało. Więc na pewno trzeba zrobić bota, który miałby dostęp do np. 50 kont na YT, a w skrypcie polecenie aby się logował pokoleji na konta wg. listy i klikał button Like ! i dodawał komentarz w odpowiednim polu o odp. tekscie. Żeby bot mógł komentować musi mieć NAME obszaru gdzie bd wpisywany komentarz i NAME przycisku odp. za dodanie komentarza. W VB da się to zrobić. Przedstawiłem Wam krótki schemat. W piątek wieczorem postaram się takiego bota ogarnąć, jeżeli macie jakieś pytania do piszcie.


RE: Darmowe polubienia filmów - programy itp. - surfer0700 - 31-01-2013 18:25

(31-01-2013 16:41)Skipi napisał(a):  
(31-01-2013 13:36)surfer0700 napisał(a):  
(12-01-2013 17:35)kl279 napisał(a):  Korzystam z SYV aby nabijać wyświetlenia lecz łapki są w premce. I pytanie moje brzmi czy są programy do nabijania łapek w górę za darmo?

Vagex, EnhacnedViews,

Minus tam jest taki ze wczesniej trzeba innych filmy ogladac w dodatku slabo wyswietlenia nabija nie liczy dobrze lajkow, np na vagexie mam wiecej niz na yt.

Coś za coś. Ja wszystko mam w tle, więc 24 godziny na dobę nabijam sobie punkty, efekty są zadowalające Smile - przynajmniej dla mnie.


RE: Darmowe polubienia filmów - programy itp. - minister1234 - 03-02-2013 07:19

Mam dla Państwa znakomitą informację Smile Bot już LAJKUJE i SUBSKRYBUJE. Trwają prace nad funkcją komentowania. Jak macie jakieś pytania to pisać, z chęcią odpowiem tu i na GG: 331233.


RE: Darmowe polubienia filmów - programy itp. - laterpl - 03-02-2013 14:14

Zrobić coś takiegow VB da się bez problemu , tylko pierwszy problem to skąd będziesz mieć konta ? A Drugi to taki że może lajkować , z 13 kont zalajuje ,a potem niestety YT wykryje że coś jest nie tak , no chyba że masz jakieś specjalne zabezpieczenia ? Zmiana Proxy ? Próbowałem , marne efekty . Usuwanie cookies , tak samo. Musiałbyś wymyśleć coś co by obchodziło zabezpieczenia YT.


RE: Darmowe polubienia filmów - programy itp. - minister1234 - 03-02-2013 15:47

Spokojnie Wink Konta albo bd brało z bazy danych albo już w zaprogramowane w programie (lepiej z bazy danch, gdyż można dorobić skrypt w PHP, dzięki któremu bd można dodawać emaile do bazy danych a potem botem je wykorzystać). Nie trzeba tu jakiś SPECJLANYCH zabezpieczen rozszyfrowywac.


RE: Darmowe polubienia filmów - programy itp. - Skipi - 04-02-2013 06:26

Ja mam kont miliony wiec moge przyjac program Big Grin