Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Siatka Poleconych 20Dollars2surf NOWA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Siatka Poleconych 20Dollars2surf NOWA (/Temat-Siatka-Poleconych-20Dollars2surf-NOWA-63220)



Siatka Poleconych 20Dollars2surf NOWA - michal4152 - 12-01-2013 13:47

Witam, z pewnością zastanawiasz się jak zdobyć chociaż 10 poleconych za darmo? wiem wiem trudno jest a zdobycie 1 20$Pass graniczy z cudem co nie każdy ma tyle szczęścia ale w gronie osób polecających jest łatwiej bo zarabiamy punkty razem a nie sam i w ten sposób rodzi się siatka poleconych, na czym to polega? na tym że ty się rejestrujesz z linku co ja ci podam a ktoś będzie się rejestrował z twojego nowa osoba w ten sposób powstaje ogromna siatka, jak dołączyć? napisz do mnie na e-mail: [email protected] temat Polecony a ja ci podam dokładnie co masz robić dalej i dostaniesz również instrukcje jak postępować dalej po zdobyciu 10 poleconych.

[Obrazek: 20dolar4.jpg]


Link do bloga: http://siadka20dollars2surf.blogspot.com/


RE: Siatka Poleconych 20Dollars2surf NOWA - tomazzi - 12-01-2013 13:52

miejscem dla tematu z siatką tego scamu jest kosz tak jak i pozostałych które już koszu się znajdują


RE: Siatka Poleconych 20Dollars2surf NOWA - michal4152 - 12-01-2013 14:02

tomazzi jaki scam korzystasz z 20Dollars2surf? że twierdzisz że scam? jeśli nie to nie spamuj.


RE: Siatka Poleconych 20Dollars2surf NOWA - tomazzi - 12-01-2013 14:06

(12-01-2013 14:02)michal4152 napisał(a):  tomazzi jaki scam korzystasz z 20Dollars2surf? że twierdzisz że scam? jeśli nie to nie spamuj.

jak bym nie korzystał to bym nie mówił, proste i logiczne
no chyba, że jesteś kolejnym którego podnieca widok $ na monitorze to podniecaj się dalej
są surfu płacące z których warto korzystać, bo z tego scamu to szkoda czasu na rejestrację konta w ogóle tracić

13 miesięcy czekałem na ochłap w postaci 20$, ponad 1000$ z konta zamieniłem na kody, sprzedałem i w..... z pamięci ten scam


RE: Siatka Poleconych 20Dollars2surf NOWA - cpr - 12-01-2013 14:07

To zwykłe g**** i scam. Nic więcej!


RE: Siatka Poleconych 20Dollars2surf NOWA - tomazzi - 12-01-2013 14:10

(12-01-2013 14:07)cpr napisał(a):  To zwykłe g**** i scam. Nic więcej!

niestety ale do fanatyków podniecania się wirtualnymi $ na monitorze fakty nie docierają - jeden baran spierze mózg innemu baranowi i chodzi taki baran jeden z drugim i spamuje jednym wielkim shitem szukając kolejnych baranów do siatki w scamie


Siatka Poleconych 20Dollars2surf NOWA - Magnus - 12-01-2013 14:27

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.