Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zakładać wiele kont na Facebooku, aby nie były blokowane? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jak zakładać wiele kont na Facebooku, aby nie były blokowane? (/Temat-Jak-zakladac-wiele-kont-na-Facebooku-aby-nie-byly-blokowane-63196)



Jak zakładać wiele kont na Facebooku, aby nie były blokowane? - Sportomaniak - 11-01-2013 19:06

Witajcie.

Mam 60 starterów, które chciałbym wykorzystać do założenia 60 zweryfikowanych kont na Facebooku. Nie mam jednak pomysłu jak to zrobić, aby konto nie zostały poblokowane. Stało się tak przy pierwszej 60 kont, którą założyłem. Tym razem chciałbym tego uniknąć, proszę więc o jakieś rady, jak to skutecznie obejść.

Pozdrawiam Smile


RE: Jak zakładać wiele kont na Facebooku, aby nie były blokowane? - Nicktim - 11-01-2013 20:27

Ciężko powiedzieć, ja mam pare zweryfikowanych kont i żadne nie zostało zablokowane.


RE: Jak zakładać wiele kont na Facebooku, aby nie były blokowane? - bolo9797 - 11-01-2013 23:21

Ja dzisiaj zrobilem 10 kont i 10 kont ma blokade na 30 dni na zapraszanie znajomych

I czy inni moga mnie zapraszac jesli mam blokade?


RE: Jak zakładać wiele kont na Facebooku, aby nie były blokowane? - HAUKA - 12-01-2013 01:09

no, jak nieprawidłową aktywność wykazujesz to nie dziw że blokują Wink


RE: Jak zakładać wiele kont na Facebooku, aby nie były blokowane? - bolo9797 - 12-01-2013 09:25

Konto mialo 1h wiec jaka tu aktywnosc niby??