Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Odszkodowanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Odszkodowanie (/Temat-Odszkodowanie-63191)

Strony: 1 2


Odszkodowanie - Madroxx - 11-01-2013 16:50

Sytuacja:

W sobotę na basenie uderzyłem się w nos. W poniedziałek byłem o lekarza rodzinnego i on mnie skierował do pracowni RTG gdzie wykonano i zdjęcie i opis. W wynikach pisało "Szczelina złamania kości nosowej". I w sumie na tym koniec bo lekarz rodzinny powiedział, że jak nic się nie dzieje to nie trzeba iść dalej. Wiem, że jestem ubezpieczony w szkole chciałbym zapytać się czy mogę ubiegać się o odszkodowanie?


RE: Odszkodowanie - Ramako - 11-01-2013 16:56

Oczywiście ,że możesz żeby dostać odszkodowanie musisz złożyć wniosek w PZU.
Wniosek możesz złożyć przez internet lub w placówce znajdującej się w twoim mieście, do takiego wniosku musisz dołączyć kopie karty choroby czy coś takiego, możesz to uzyskać w swoim szpitalu.

Mam nadzieje ze pomogłem.


RE: Odszkodowanie - Yogii - 11-01-2013 17:10

dowiedz sie na jakich zasadach te ubezpieczenie masz..........


RE: Odszkodowanie - Gremquen - 11-01-2013 17:11

Jeśli ubezpieczałeś się przez szkołę to na pewno dostaniesz odszkodowanie..
W szkołach dają na wszystko, nawet jakby Ci komputer w Media Markcie na głowę spadł Big Grin


RE: Odszkodowanie - bodek7654 - 12-01-2013 08:38

ja jak bylem w liceum to za naciagniecie miesnia na wf dostalem 150 zl , wystarczy pojsc do pzu zglosic uszczerbeg na zdrowiu , zarejestrowac zgloszenie, doniesc do oddzialu potrzebne dokumenty wskazane w rozmowie z konsultantem , poczekac na wydanie dezycji [ u mnie 1-2 miesiace] i w ciagu 7 dni dostac pzrelew na konto

tak to wyglada w skrocie , waruki ubezpieczenia napewno spelniasz takze niewiem jak to cenia lekarze biegli , ale zawsze cos w sumie za darmo wpadnie do kieszeni , przynajmniej kase za to ze placiles za ubezpieczenie dostaniesz Big Grin


RE: Odszkodowanie - Madroxx - 12-01-2013 16:45

Wiem bo już kiedyś złamałem nogę w szkole dostałem wtedy chyba 160zł. Tylko, że byłem w szpitalu a potem chodziłem do chirurga. A tu mam tylko wyniki badania z pracowni RTG i nie jestem pewny czy to wystarczy. Smile


RE: Odszkodowanie - Inwestor25 - 16-01-2013 19:28

to może trzeba iść do innego lekarza?


RE: Odszkodowanie - bodek7654 - 17-01-2013 13:03

same wyniki nic nie dadza, musisz miec w karcie opis lekarza , ja w tym przypadku chirurga , placisz za ksero [ja dalem 14 zl ] dokumentacji medycznej i to na jej podstawie otrzymujesz odszkodowanie im dluzsze leczenie tym wieksze odszkodowanie , aby udac sie do ubezpieczyciela musisz juz byc po leczeniu , aby przedstawic wyniki itp .
ps ja do chirurga chodzilem co 2 tygodnie i caly czas mowilem ze reka boli , i tak przez 4 spotkania , az w karcie bylo napisane dlugotrwale i ciezkie powiklania powypadkowe, potem cudownie mi pzreszlo Big Grin i odebralem 150 zl za bol reki ktory trwal 3 dni , trzeba kombinowac a cos sie zwroci , ja chirurga mialem kolo szkoly wiec nie bylo problemu


RE: Odszkodowanie - Madroxx - 28-01-2013 17:52

W piątek byłem w PZU i dzisiaj dostałem odpowiedź:

[Obrazek: mywj.jpg]


Odp: Odszkodowanie - miniek9090 - 28-01-2013 18:26

Tylko nie przep ..... Na glupoty xd
Wstaw do galerii zarabiam .com hee

Wysłane z mojego GT-S5570