Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Upcash.org - Startujemy z promocją! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Upcash.org - Startujemy z promocją! (/Temat-Upcash-org-Startujemy-z-promocja-63183)

Strony: 1 2 3


RE: Upcash.org - Startujemy z promocją! - Nicktim - 11-01-2013 13:15

(11-01-2013 12:04)tomazzi napisał(a):  na tym forum jeśli jest temat o czymś to i od tego jest by w nim rozmawiać o wszystkim
nie ty tu decydujesz o czym będzie rozmowa czy nie będzie
swoimi postami tylko coraz większą swoją infantylność pokazujesz - pierwsze stawiałem przedział 16-17 lat, po ostatnim poście 15 w porywach wiatru

do tego dodam, że komuna dawno minęła i cenzura wraz z nią, także wolny kraj i rozmowa będzie się toczyła czy ci się to podoba czy nie, jak się nie podoba to po co ten temat ???


zalecam znaleźć kogoś kto weźmie na siebie dg bo problemów mega rodzicom narobić możesz

Nie wiadomo czy będzie miał z tego jakieś zyski.


RE: Upcash.org - Startujemy z promocją! - tomazzi - 11-01-2013 13:26

(11-01-2013 13:15)Nicktim napisał(a):  
(11-01-2013 12:04)tomazzi napisał(a):  na tym forum jeśli jest temat o czymś to i od tego jest by w nim rozmawiać o wszystkim
nie ty tu decydujesz o czym będzie rozmowa czy nie będzie
swoimi postami tylko coraz większą swoją infantylność pokazujesz - pierwsze stawiałem przedział 16-17 lat, po ostatnim poście 15 w porywach wiatru

do tego dodam, że komuna dawno minęła i cenzura wraz z nią, także wolny kraj i rozmowa będzie się toczyła czy ci się to podoba czy nie, jak się nie podoba to po co ten temat ???


zalecam znaleźć kogoś kto weźmie na siebie dg bo problemów mega rodzicom narobić możesz

Nie wiadomo czy będzie miał z tego jakieś zyski.

w tej dziedzinie nie sądzę żeby nie miał więc rozliczyć się musi a do tego taka strona bez dg to nie powinna w ogóle pojawić się w sieci


RE: Upcash.org - Startujemy z promocją! - Timofiej - 11-01-2013 13:28

Naprawdę, więcej serwisów tego typu niech cały internet zaleją płatne ankiety.
Za niedługo to, żeby wejść na stronę google.pl będę musiał wysłać smsRolleyes


RE: Upcash.org - Startujemy z promocją! - Tochkan - 11-01-2013 21:51

Zastanawia mnie jedno. Dlaczego ten temat nie wylądował jeszcze w koszu.

Po 1 , serwis nie działa.

Po 2, właściciel zachowuje się jak za przeproszeniem,imbecyl. W dodatku nie posiada DG.


RE: Upcash.org - Startujemy z promocją! - FireMedia - 11-01-2013 22:36

Ja tam wielkiej przyszłości nie widzę, właściciel nie ma pojęcia o prowadzeniu serwisu, ani zarabianiu(mnie wypytywał o prowadzenie i inne a dawida o zarabianie więc błagam was Big Grin)


RE: Upcash.org - Startujemy z promocją! - RasTak - 11-01-2013 22:52

człowiek uczy się na błędach, następnym razem może lepiej przygotuje start Tongue


RE: Upcash.org - Startujemy z promocją! - daniel42na - 11-01-2013 22:53

Jak grzyby po deszczu rosną serwisy ppa w Polsce, gdyż każdy widzi jak można zarobić.
Jeśli serwis pokaże coś świeżego i nowego to wiadomo że przyciągnie ludzi, jeśli nie - zgaśnie w cieniu innych bardzo szybko Sad


Upcash.org - Startujemy z promocją! - Admin - 12-01-2013 00:09

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.