Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Upcash.org - Startujemy z promocją! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Upcash.org - Startujemy z promocją! (/Temat-Upcash-org-Startujemy-z-promocja-63183)

Strony: 1 2 3


RE: Upcash.org - Startujemy z promocją! - Diqtion - 11-01-2013 11:38

No i to jest działanie typowej osoby, która chce coś zarobić, a nawet firmy nie ma Wink


RE: Upcash.org - Startujemy z promocją! - upcash.org - 11-01-2013 11:39

(11-01-2013 11:38)daniel42na napisał(a):  jakie sieci afilacyjne macie w ofertach?

Obecnie CPA Lead, Adwork i Ascendmedia


RE: Upcash.org - Startujemy z promocją! - m4rcin93 - 11-01-2013 11:40

Z FC wywalili go z funkcji mentora to założył własny serwis. Undecided


RE: Upcash.org - Startujemy z promocją! - upcash.org - 11-01-2013 11:40

(11-01-2013 11:38)Diqtion napisał(a):  No i to jest działanie typowej osoby, która chce coś zarobić, a nawet firmy nie ma Wink

Spekulować to sobie możesz jak nie wiesz jak jest.


RE: Upcash.org - Startujemy z promocją! - CMRR - 11-01-2013 11:43

Panowie wielka emigracja na upcash
[Obrazek: 1.gif]


RE: Upcash.org - Startujemy z promocją! - yazir - 11-01-2013 11:44

Nie czepiam się, zadałem normalne pytania, na które liczyłem że poważna osoba odpowie. A nie zachowa się jak dzieciak. Nie i już. Bo jesteś okropny, czepiasz się etc.


RE: Upcash.org - Startujemy z promocją! - upcash.org - 11-01-2013 11:53

(11-01-2013 11:44)yazir napisał(a):  Nie czepiam się, zadałem normalne pytania, na które liczyłem że poważna osoba odpowie. A nie zachowa się jak dzieciak. Nie i już. Bo jesteś okropny, czepiasz się etc.

Bo mam dosyć. Gdzie napiszę to każdy się czepia. Taki naród Smile Skończyłem, kto chcę zapraszam.

Pozdrawiam.


RE: Upcash.org - Startujemy z promocją! - tomazzi - 11-01-2013 11:56

(11-01-2013 11:53)upcash.org napisał(a):  
(11-01-2013 11:44)yazir napisał(a):  Nie czepiam się, zadałem normalne pytania, na które liczyłem że poważna osoba odpowie. A nie zachowa się jak dzieciak. Nie i już. Bo jesteś okropny, czepiasz się etc.

Bo mam dosyć. Gdzie napiszę to każdy się czepia. Taki naród Smile Skończyłem, kto chcę zapraszam.

Pozdrawiam.

typowy dzieciak ..
brak argumentów i słów na odpowiedź to jak struś : głowa w piasek i znikam albo atakuję osobę która zadaje za trudne pytania
dorośnij do biznesów i wtedy z nimi startuj, na razie nie dorosłeś do niczego takiego


od dg powinieneś działalność rozpocząć, nie będzie dg to rodzicom zrobisz prezent a wtedy w sieci za szybko się nie pojawisz


RE: Upcash.org - Startujemy z promocją! - upcash.org - 11-01-2013 11:59

Temat nie zakładany dla takich konwersacji, także ja już skończyłem.


RE: Upcash.org - Startujemy z promocją! - tomazzi - 11-01-2013 12:04

na tym forum jeśli jest temat o czymś to i od tego jest by w nim rozmawiać o wszystkim
nie ty tu decydujesz o czym będzie rozmowa czy nie będzie
swoimi postami tylko coraz większą swoją infantylność pokazujesz - pierwsze stawiałem przedział 16-17 lat, po ostatnim poście 15 w porywach wiatru

do tego dodam, że komuna dawno minęła i cenzura wraz z nią, także wolny kraj i rozmowa będzie się toczyła czy ci się to podoba czy nie, jak się nie podoba to po co ten temat ???


zalecam znaleźć kogoś kto weźmie na siebie dg bo problemów mega rodzicom narobić możesz