Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Co mam wpisac ?? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Co mam wpisac ?? (/Temat-Rozwiazane-Co-mam-wpisac-6313)



[Rozwiązane]Co mam wpisac ?? - Marcos2233 - 30-04-2010 16:32

Mam pytanie co mam wpisac w adres bo sprawa wylada tak, ze jestem zameldowany gdzie indziej a gdzie indziej mieszkam i teraz co mam wpisac czy ten adres gdzies jestem zameldowany czy moze byc ten gdzie mieszkam ??


RE: Co mam wpisac ?? - Sony_st - 30-04-2010 16:39

taki jaki masz w setting, lub zmień tam gdzie chcesz mieć nagrode


RE: Co mam wpisac ?? - Marcos2233 - 30-04-2010 16:44

No własnie chodzi mi o to jaki mam podac tu i tu czy moze byc ten gdzie mieszkam bo tam gdzies jestem zameldowany bardzo zadko bywam


RE: Co mam wpisac ?? - Tidus - 30-04-2010 16:54

(30-04-2010 16:44)Marcos2233 napisał(a):  No własnie chodzi mi o to jaki mam podac tu i tu czy moze byc ten gdzie mieszkam bo tam gdzies jestem zameldowany bardzo zadko bywam


Tam gdzie odbierzesz nagrode czyli jak czesciej jestes w tym w ktorym mieszkasz to tam


RE: Co mam wpisac ?? - Marcos2233 - 30-04-2010 16:55

Ok dzieki o to mi chodziło Smile + leci
temat do zamkniecia


[Rozwiązane][Rozwiązane]Co mam wpisac ?? - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.