Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Freelancing - zarabianie na ogłoszeniach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Freelancing - zarabianie na ogłoszeniach (/Temat-Freelancing-zarabianie-na-ogloszeniach-63082)



Freelancing - zarabianie na ogłoszeniach - LessiPL - 08-01-2013 19:21

Zapewne tak jak wielu z Was, zarabiam na zleceniach - jestem wolnym strzelcem, główne źródło moich zleceń to http://oferia.pl/zlecenia

Pomyślałem że możemy podyskutować na ten temat, czy poza granicami polski również podejmujecie się zleceń? Znam pewny amerykański serwis na którym również dorabiam na małych zleceniach.

Głównie zajmuję się kodowaniem, prostymi animacjami/grafiką oraz wizytówkami stron na wordpresie czy joomli.

Zastanawia mnie również czy są osoby które z freelancingu żyją i nie chcą robić nic innego. Może sami znacie kogoś takiego? Ciekawi mnie czy jest to odpowiedni sposób na życie. Niewątpliwie jest to forma zarabiania przez internet dlatego zapraszam Was do ogólnej dyskusji na temat freelancingu (czyt. wolnych strzelców).


RE: Freelancing - zarabianie na ogłoszeniach - Killer - 08-01-2013 23:28

freelancing dobra rzecz, nim zacząłem przygodę z zarabianiem w internecie na poważnie, to byłem właśnie wolnym strzelcem. Dorabiałem na zleceniach, głównie dla polskich małych firm w podobnej branży do twojej (informatyczne umiejętności w internecie są najbardziej cenione - złota rada wójka KilleraTongue), amerykańskich odpowiedników nie znam. Jakbyś mógł to opisz je być może innym się przyda Smile