Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Reklama na youtube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Reklama na youtube (/Temat-Reklama-na-youtube-63076)



Reklama na youtube - nadal - 08-01-2013 17:47

Czy mogę swoją stronę promować pod filmikami z youtube? żadnych konsekwencji nie będę miał? Na reklamę strony nie mam kasy i za bardzo nie wiem jak się zabrać do tego. Późniejszą gotówkę włożę w reklamę, ale co zrobić, gdy się startuje z zerem?


RE: Reklama na youtube - surfer0700 - 08-01-2013 17:51

Możesz, pod warunkiem że będziesz autorem filmików reklamujących Twoją stronę.


RE: Reklama na youtube - daniel42na - 08-01-2013 17:52

Co najwyżej usuną Ci filmik, jednak reklama najskuteczniejsza jest wtedy jeśli umieszczasz ją tam gdzie jest mile widziana(w miare możliwości), czyli tam gdzie są ludzie zainteresowani w tematyce Twojej strony - w skrócie musisz miec dobry target.


RE: Reklama na youtube - surfer0700 - 08-01-2013 17:56

daniel42na - nie powinni usunąć, bynajmniej mi nie usunęli, a filmik jest w sieci już ładnych kilka miesięcy i bardzo fajnie promuje moją stronę. Ponadto specjalnie do tego filmiku założyłem nowe konto. Także było ono bez jakiegokolwiek stażu.


RE: Reklama na youtube - nadal - 08-01-2013 17:57

Surfer chodziło mi o reklamowanie mojej strony pod czyimiś filmikami, ja tylko bym dodawał komentarz z moją stronką. To co, wszystko będzie ok?


RE: Reklama na youtube - surfer0700 - 08-01-2013 17:58

To już nie będzie ok. Tak szybko możesz dorobić się bana. Użytkownicy będą oznaczać Twój komentarz jako spam, a YT w miarę szybko reaguje na takie akcje. Nie bez powodu jest tam taki porządek. Ponadto o ile dobrze pamiętam to w komentarzach nie można dodawać linków.


RE: Reklama na youtube - daniel42na - 08-01-2013 17:59

nie wkleisz klikalnego linku w komentarzu na yt. a jak wkleisz jakiś podzielony itp to wątpliwa ilość ludzi zechce go przepisywać


RE: Reklama na youtube - nadal - 08-01-2013 18:01

Nie wiem, chyba spróbuje, ale pod takimi filmikami, gdzie są podobne z tematyką, jaką jest moja strona? Strona jest skierowana ku zagranicznym użytkownikom, więc jak mogę ją wypromować, choć w miarę?


RE: Reklama na youtube - surfer0700 - 08-01-2013 18:04

1. Nie można dodawać linków do komentarzy, tak więc możesz się spodziewać małych efektów.
2. Skoro strony będą podobną tematyką to będzie to konkurencyjna walka, tym bardziej szybciej polecisz.


Reklama na youtube - Majka - 19-09-2015 21:03

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.