Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Informatyka (/Forum-Informatyka-121)
+---- Wątek: Problem (/Temat-Problem-63022)

Strony: 1 2


Problem - Limitless - 07-01-2013 13:47

Witam mam problem , ponieważ Cs mi się cina a w lolu mam cały czas 60fps mam laptopa Asus X54C win 7. I tu nasuwa się moje pytanie czy po zainstalowaniu systemu operacyjnego win xp Cs przestanie się cinać? Użyteczne odp nagradzam reputem.


RE: Problem - Nicktim - 07-01-2013 15:12

FPS zależy od łącza i karty graficznej. Jeżeli to masz dobre to sprawdź chłodzenie, mi kiedyś pomogło.


RE: Problem - Limitless - 07-01-2013 15:17

Niestety kartę graficzną mam zintegrowaną , powodem cinania się cs'a może być to , żę win 7 podwaja wymagania?


RE: Problem - Nicktim - 07-01-2013 15:22

(07-01-2013 15:17)Limitless napisał(a):  Niestety kartę graficzną mam zintegrowaną , powodem cinania się cs'a może być to , żę win 7 podwaja wymagania?

To prawda, a jaki masz ping jak wchodzisz na cs-a ?


RE: Problem - Max998 - 07-01-2013 17:32

Zawsze podczas gier staraj się wyłączać niepotrzebne programy typu GG czy przeglądarkę. Mnie też pomaga ogólne wyłączenie internetu nie całego a jedynie jego dopływ do laptopa. Warto też kupić (jeśli nie masz) podkładkę chłodzącą i oczywiście sprawdzić i ew. oczyścić wylot powietrza.

Inną kwestią jest karta zintegrowana - nie do gier. Niestety. Undecided
Karta zintegrowana przeznaczona jest jedynie do pracy w programach typu WordPad, Exel lub przeglądania internetu.


RE: Problem - Limitless - 07-01-2013 17:34

Tak ale jak już pisałem w lolu , który ma o wiele większe wymagania mam stale 60fps i nie cina się wgl.


RE: Problem - Max998 - 07-01-2013 17:39

Większość z userów (nie mówię tu o tym forum) mimo wszystko wybiera XP. System sprawdzony, łatwy i nadal robią na niego gry a co najważniejsze z XP jest zdecydowanie mniej problemów z grywalnością.


RE: Problem - Limitless - 12-01-2013 17:00

Umiałby ktoś odpowiedzieć na pytanie czy cs na tym sprzęcie będzie lepiej chodził na xp?


RE: Problem - Fractal - 12-01-2013 17:13

Skoro LoL chodzi płynnie to taka gra jak CS nie powinna sprawiać żadnych kłopotów. Ilość klatek (FPS) nie zależy od łącza internetowego. Radzę zapoznać się z różnymi pojęciami zanim się zacznie coś wypisywać. Tongue Możesz mieć płynną grę pod względem video i 60 FPS nawet przy pingu 9999ms. Tongue

Przede wszystkim sprawdź czy posiadasz aktualną wersję gry, odpal steama i zobacz czy jakiegoś patcha nie było. Zmiana systemu dla jednej gry nie ma sensu bo CS potrafi chodzić tak samo dobrze na XP jak i 7, zaktualizuj sterowniki lub sprawdź ustawienia video w grze (pobaw się z przełączaniem OpenGL/DirectX) i daj znać. Jeśli nie korzystasz ze steama tylko ciśniesz na non to może poszukaj innej wersji gry bo może akurat ta jest skopana. ;>


RE: Problem - Limitless - 12-01-2013 17:30

Sterowniki mam poaktualizowane na steamie nie wyszedł żaden patch do cs a w opcjach csa się już bawiłem i lipa.