Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
social-media-exchanger.com - zarabiamy na facebooku - twiterze, youtubie itd - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: social-media-exchanger.com - zarabiamy na facebooku - twiterze, youtubie itd (/Temat-social-media-exchanger-com-zarabiamy-na-facebooku-twiterze-youtubie-itd-63012)

Strony: 1 2 3


social-media-exchanger.com - zarabiamy na facebooku - twiterze, youtubie itd - Yogii - 07-01-2013 00:45

zarabiamy na:
lajkowaniu
komentowaniu
oglądaniu filmów jak i komentowaniu
twitowaniu(sledzenie jak i komentarz)
za jaedna akcje mozemy dostać do 20 monet
500 monet to 1$ (minimum to 1$)
płatne na pp do 48 godzin
zapraszam


http://social-media-exchanger.com/


http://social-media-exchanger.com/?ref=2490 ZAPRASZAM SERDECZNIE


RE: social-media-exchanger.com - zarabiamy na facebooku - twiterze, youtubie itd - Takeo - 07-01-2013 01:09

Rozumiem że 25 like i mam dolara ? Są jakieś dzienne limity kliknięć ?


RE: social-media-exchanger.com - zarabiamy na facebooku - twiterze, youtubie itd - Yogii - 07-01-2013 01:14

jak na razie nie ma zadnych limitow

jutro zlecam wypłate i zobaczymy co bedzie


widzialem lajka za 20monet ale niestety spoznilem sie ale ustrzeliłem 2 lajki po 15monet


RE: social-media-exchanger.com - zarabiamy na facebooku - twiterze, youtubie itd - Limitless - 07-01-2013 01:24

Mam już 500coins tylko nie da się ich wymienić na kase ;/ Podejrzewam ,że trzeba mieć wiajpi


@edit : "Only VIP members can transfer coins!"


RE: social-media-exchanger.com - zarabiamy na facebooku - twiterze, youtubie itd - Fajka - 07-01-2013 01:48

Działa to? Limitless widzę, że jesteś w dzisiejszej topce ;s


RE: social-media-exchanger.com - zarabiamy na facebooku - twiterze, youtubie itd - Limitless - 07-01-2013 01:58

Musisz mieć Vipa , żeby móc zamienić pkt na kaske ;x


Sprzedam konto 816coins , można je wydać na fanów,like,vievs itp za jednego dolarka na payze Wink Jeśli ktoś chętny pisać.


RE: social-media-exchanger.com - zarabiamy na facebooku - twiterze, youtubie itd - Yogii - 09-01-2013 08:49

[Obrazek: 123xhq.jpg]

wypłata


RE: social-media-exchanger.com - zarabiamy na facebooku - twiterze, youtubie itd - Drawiec23 - 09-01-2013 09:12

a w jaki sposób mozna otrzymac tego vipa?


RE: social-media-exchanger.com - zarabiamy na facebooku - twiterze, youtubie itd - bartex89 - 09-01-2013 17:51

zarejestrowałem sie z refa i wplacilem 5 $ ,ale nie doszedł mi Vip .
po ile Tobie doszedł?

Vipa mozesz kupic za 1000 coinsow lub poprzez wplate z payzy lub pp.


RE: social-media-exchanger.com - zarabiamy na facebooku - twiterze, youtubie itd - patis1997 - 09-01-2013 18:13

Ile trzeba wpłacić na ViPa?