Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ShareBay.net - Innowacyjne Funkcje na Rynku PPA - Temat Ogólny! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: ShareBay (/Forum-ShareBay-331)
+---- Wątek: ShareBay.net - Innowacyjne Funkcje na Rynku PPA - Temat Ogólny! (/Temat-ShareBay-net-Innowacyjne-Funkcje-na-Rynku-PPA-Temat-Ogolny-63001)



ShareBay.net - Innowacyjne Funkcje na Rynku PPA - Temat Ogólny! - Leaders - 06-01-2013 22:27


[Obrazek: logo.png]

ShareBay.net jest innowacyjną stroną na rynku serwisów PPA, czyli korzystających z tzw. content lockerów.

W przeciwieństwie do innych stron tego typu, ShareBay umożliwia dzielenie się:
  1. Plikami do pobrania (przykład)
  2. Filmami online (przykład):
    1. zauploadowanymi samemu lub
    2. osadzonymi z YouTube, DailyMotion lub Vimeo
  3. Galeriami zdjęć (przykład)
  4. Artykułami tekstowymi (przykład)
  5. Linkami (przykład)

...co daje Wam wręcz nieograniczony potencjał zarabiania poprzez dzielenie się!


Co więcej, ShareBay udostępnia "embed code" do Waszych filmów! Tak! Oznacza to, że będziecie mogli wstawiać playery z filmami na Wasze strony internetowe!


Jak działa ShareBay.net?

Wszystko co dodacie na ShareBay zablokowane jest przez tzw. "content locker" (gateway, widget z ofertami). Aby obejrzeć zawartość zablokowanej treści, nasz "klient" musi wykonać jedną z ofert/ankiet na nim wyświetlonych. Po jej wykonaniu, na Twoje konto naliczone zostanie kwota od $0.15 do nawet ponad $25!


Jak wypłaca ShareBay.net?

Wypłatę można zlecić po uzbieraniu minimum jakim jest $15. Wypłaty realizujemy poprzez:
- PayPal
- Payza
- Przelew bankowy


Jakie konta oferuje ShareBay.net?

Standard Account
  1. konto domyślne po rejestracji
  2. maksymalna waga jednego pliku: 100MB
  3. maksymalny upload jednego dnia: 300MB
  4. wypłaty w systemie maksymalnie NET30

Premium Publisher
  1. konto przeznaczone dla osób zarabiających na ShareBay
  2. zwiększa zarobki o 30%!
  3. maksymalna waga jednego pliku: 300MB!
  4. maksymalny upload jednego dnia: 1GB!
  5. wypłaty w systemie maksymalnie NET15!
  6. za darmo na kolejny miesiąc dla najlepszych 15 Użytkowników miesiąca!

Premium Customer
  1. konto przeznaczone dla osób korzystających z treści umieszczonych na ShareBay!
  2. dostęp do promowanych treści bez żadnych limitów i gatewayów!
  3. działa na ShareBay.net oraz mirrorach: SeaShare.net, RoyalShare.net i OfferShare.org i każdym następnym!


Co jeszcze o ShareBay.net?

Celem naszej firmy jest dostarczanie nowych rozwiązań z zakresu e-zarabiania, a ShareBay.net jest dopiero naszym pierwszym narzędziem, które dla Was przygotowujemy i które ciągle będziemy chcieć dla Was rozwijać.

Mamy nadzieję, że uda się Wam dzięki niemu osiągnąć cele, które sobie założycie, a potencjał funkcji które Wam dostarczamy będzie przez Was maksymalnie wykorzystywany.


Rejestracja na ShareBay.net

Reflink do serwisu: dla autora najlepszej recenzji ShareBay poniżej!

Czysty link: http://sharebay.net





RE: ShareBay.net - Innowacyjne Funkcje na Rynku PPA! - Limitless - 06-01-2013 23:44

Po rejestracji czekałem z 15min i nie przyszedł link aktywacyjny.


RE: ShareBay.net - Innowacyjne Funkcje na Rynku PPA! - Karczu - 06-01-2013 23:48

Sprawdź folder spam lub podeślij mi adres swojego maila i login. Sprawdzę to.


RE: ShareBay.net - Innowacyjne Funkcje na Rynku PPA! - Limitless - 06-01-2013 23:49

petrik724 , [email protected] w spamie nie ma ;/


RE: ShareBay.net - Innowacyjne Funkcje na Rynku PPA! - Karczu - 06-01-2013 23:53

Wszystko przez to, że przy rejestracji wpisałeś adres email "gmai.com", zamiast "gmail.com" Wink

Aktywowałem Ci konto z panelu admina + włączyłem konto Premium Publisher do końca lutego Wink Inni, którzy również chcieliby otrzymać konto premium za darmo zapraszam tutaj: http://zarabiam.com/Temat-Sharebay-net-Darmowe-Konta-Premium-Publisher-na-Start-63004


RE: ShareBay.net - Innowacyjne Funkcje na Rynku PPA! - Limitless - 06-01-2013 23:55

Dzięki wielkie i sorry za komplikacje Smile)


RE: ShareBay.net - Innowacyjne Funkcje na Rynku PPA! - Karczu - 06-01-2013 23:55

Przyjemność po mojej stronie Smile


RE: ShareBay.net - Innowacyjne Funkcje na Rynku PPA! - LessiPL - 07-01-2013 00:04

Sharebay już wystartował w pełni? czy dalej trwają testy? na pewno kiedyś do Was przejdę gdyż mam szacunek do Karcza i wiem że jest poważną osobą co wnioskuję po wpisach na zarabiam.com, na razie daję szanse "testerom".


RE: ShareBay.net - Innowacyjne Funkcje na Rynku PPA! - Karczu - 07-01-2013 00:14

Jest właśnie 7 stycznia, 13 minut po północy. Generalnie rzecz biorąc, serwis już od 13 minut oficjalnie działa Wink

Dziękuję Ci LessiPL za uznanie, bardzo doceniam te słowa.


RE: ShareBay.net - Innowacyjne Funkcje na Rynku PPA! - Fajka - 07-01-2013 02:10

Czy nazwa jaką wybiorę będzie widoczna przez innych użytkowników? np wypełniających ankietę. Czy to bezpośrednio w linku czy gdziekolwiek po kodzie strony?