Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wymiana Bank >> Paypal [36 złotych dla Ciebie!] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Wymiana Bank >> Paypal [36 złotych dla Ciebie!] (/Temat-Wymiana-Bank-Paypal-36-zlotych-dla-Ciebie-62993)

Strony: 1 2


Wymiana Bank >> Paypal [36 złotych dla Ciebie!] - Lerum - 06-01-2013 19:50

Posiadam 656.25 zł na karcie internetowej BZWBK. Przelewam Ci te pieniądze. Ty mi przesyłasz 620 zł na PayPal (36.25 dla Ciebie) ; )


RE: Wymiana Bank >> Paypal [36 złotych dla Ciebie!] - lolo12 - 06-01-2013 19:57

Sam nie możesz sobie przelać na paypala?

Po za tym raczej nikt takiej wielkiej sumy nie trzyma na PP.


RE: Wymiana Bank >> Paypal [36 złotych dla Ciebie!] - Lerum - 06-01-2013 20:35

Z tego co mi wiadomo, z karty internetowej BZWBK nie ma możliwości przelewu na PayPal.

Jeśli się mylę, byłbym bardzo wdzięczny za naprowadzenie ; )


RE: Wymiana Bank >> Paypal [36 złotych dla Ciebie!] - maax6 - 06-01-2013 20:43

Może z karty na konto możesz i później na PP. Poczytaj, poszukaj. Nie jestem pewien


RE: Wymiana Bank >> Paypal [36 złotych dla Ciebie!] - Lerum - 07-01-2013 00:13

Mogę, mam kartę, ale przez jakiś czas nie mogę z niej korzystać (sprawy osobiste Lol ), więc oferta jak najbardziej aktualna.


RE: Wymiana Bank >> Paypal [36 złotych dla Ciebie!] - Fajka - 07-01-2013 00:55

Cześć, na pisz do mnie na GG, dogadamy się tylko ja niestety nie wysyłam pierwszy...

GG wyślę Ci prywatną wiadomością .


RE: Wymiana Bank >> Paypal [36 złotych dla Ciebie!] - veron86 - 12-01-2013 13:50

tez moge sie wymienic, ale ty placisz pierwszy, ja moge podac ci swoje dane, dac scan dowodu itp, ale to zbyt duza kwota, jak mnie oszukasz to troszke strace


RE: Wymiana Bank >> Paypal [36 złotych dla Ciebie!] - Lerum - 19-01-2013 17:51

veron86, dogadałem się już z Fajką, wybacz ; )
Czekam teraz aż wyślą pieniądze z karty internetowej, bo jak pisali, może to potrwać z miesiąc Lol
W każdym razie gdy wymiana dojdzie końca, zedytuję ten post i temat będzie można zamknąć.


RE: Wymiana Bank >> Paypal [36 złotych dla Ciebie!] - Fajka - 23-01-2013 01:06

Lerum poproszę PW z PayPalem, odezwała się do mnie jakaś osoba na GG, prawdopodobnie Ty, prosiłem o PW, pisała że wysłała ale ja nic nie dostałem. Strzeżonego... Dlatego nie chcę posłać 6 stów w kosmos, proszę PW z mailem PayPalowym.


RE: Wymiana Bank >> Paypal [36 złotych dla Ciebie!] - Lerum - 23-01-2013 11:35

Tak, to byłem ja. Omyłkowo wysłałem wtedy adres PayPal do Veron'a Xpokerface
W każdym razie, jak napisałem na GG, powinieneś już mieć mojego PayPal'a w skrzynce.

@edit: Super, transakcja zakończona pomyślnie. Bardzo polecam Fajkę - uczciwy i miły człowiek : )