Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Wykonam] Wygram Nawigację Tomtom Via 135M - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Wykonam] Wygram Nawigację Tomtom Via 135M (/Temat-Wykonam-Wygram-Nawigacje-Tomtom-Via-135M-62977)



[Wykonam] Wygram Nawigację Tomtom Via 135M - NNX - 06-01-2013 16:01

1. Nazwa usługi: Jak w tytule.
2. Opis usługi:

Na początek specyfikacja urządzenia:
http://www.tomtom.com/pl_pl/products/car-navigation/via-135-m-europe/index.jsp

Transakcja będzie przebiegała następująco:

1. Kupujący wpłaca mi należność za usługę.
2. Kupujący podaje dane do logowania do jednego konta na portalu społecznościowym Facebook.
3. Na koncie instaluję aplikację konkursową.
4. Wygrywam nawigację.
5. Kupujący otrzymuje maila o wygranej, po czym w wiadomości zwrotnej podaje swoje dane do wysyłki.
6. Wszyscy są zadowoleni - ja zarobiłem, a Kupujący nabył GPSa wartego 849zł za 3 stówki. Wink

Żadna ze stron raczej nie ma szans oszukać, ponieważ na 1 koncie FB można wygrać max. 1 nawigację - po wygranej pisanie tekstów w stylu "Jeszcze nie wygrałeś - zagraj jeszcze raz" jest daremne. Oczywiście gram do skutku. Wink

Od razu odpowiem na częste pytanie:

Dlaczego nie wygrasz sobie tych nawigacji tylko sprzedajesz po takiej cenie?
Nie mam już gdzie tego wysyłać. Wink

3. Kontakt: GG: 19121435, PW. Proszę pisać na GG, ponieważ PW jest jak dla mnie trochę uciążliwą opcją komunikacji. Wink
4. Cena: 300PLN.
5. Sposób zapłaty: PayPal, Przelew na konto bankowe.


RE: [Wykonam] Wygram Nawigację Tomtom Via 135M - lolo12 - 06-01-2013 16:19

Cieżko będzie Ci znaleźć chętnych. Dużo kasy a i dane do konta trzeba podac


RE: [Wykonam] Wygram Nawigację Tomtom Via 135M - Synkretysta - 06-01-2013 16:23

tak wygląda potwierdzenie wygrania.

TomTom - potwierdzenie

Dane do konta - i owszem - trzeba. Nie ma innej możliwości. Ale dostawca usługi (NNX) gwarantuje że nie będzie grzebał po koncie. Zresztą hasło można na tą jedną - dwie sesje logowania zmienić na tymczasowe.


RE: [Wykonam] Wygram Nawigację Tomtom Via 135M - Qwik - 06-01-2013 17:01

(06-01-2013 16:19)lolo12 napisał(a):  Cieżko będzie Ci znaleźć chętnych. Dużo kasy a i dane do konta trzeba podac

300 zł to nie tak dużo z uwagi na to ze się zarobi na tym.


RE: [Wykonam] Wygram Nawigację Tomtom Via 135M - pr3tor - 12-01-2013 12:07

napisałem na gg.


[Wykonam] Wygram Nawigację Tomtom Via 135M - yazir - 29-03-2014 02:40

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.