Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaki najlepszy serwis uploadu ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jaki najlepszy serwis uploadu ? (/Temat-Jaki-najlepszy-serwis-uploadu-62937)



Jaki najlepszy serwis uploadu ? - matii1111 - 05-01-2013 20:02

Witam mam do was pytanie bo szukam czegos takiego w stylu get4file.com , firecash.org itp , , ze wrzucam plik na hosting i zeby osoba obca mogla pobrac ten plik , ale za kase w sensie ze gdy ta osoba pobiera musi wyslac sms za 10 zl lub wiecej Big Grin , mogli byscie mi cos mi ciekawego doradzic co spelnia powyzsze warunki Big Grin ?


RE: Jaki najlepszy serwis uploadu ? - Ty27mek - 05-01-2013 20:11

Mateuszu,

nie wiem co jest trudnego w opcji szukaj. Zapewne temat trafi do kosza i zostanie zamknięty przez kogoś w ekipy, co całkowicie popieram, jednak zapraszam do tego tematu -> KLIK

Diqtion zapewnia profesjonalną pomoc w FireCash (aktualnie najlepsze PPA) - na 100% się nie zawiedziesz, a możliwe, że będzie coś w stylu od zera, do milionera Jerk


RE: Jaki najlepszy serwis uploadu ? - Redwids - 05-01-2013 20:14

Astrocash - 90% do końca stycznia
ShareBay - Serwis, który powstaje 7 stycznia. Będzie tam udostępnionych wiele narzędzi dzięki, którym nie będziemy już tylko zarabiać na plikach.
Ew. FireCash. Konta Ultimate do końca stycznia.


RE: Jaki najlepszy serwis uploadu ? - matii1111 - 05-01-2013 20:35

niestesty szukajac nic nie mgoe znalezc Big Grin


RE: Jaki najlepszy serwis uploadu ? - Admin - 05-01-2013 20:59

najwyraźniej słabo szukasz Smile


Jaki najlepszy serwis uploadu ? - Admin - 05-01-2013 20:59

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.