Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik - Jak Zarabiać na starterach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Poradnik - Jak Zarabiać na starterach (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-na-starterach-62929)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


Poradnik - Jak Zarabiać na starterach - Limitless - 05-01-2013 16:30

Witam widzę , że dużo osób na forum ma do wykorzystania startery ale nie wie co gdzie i jak dlatego też napisałem ten temat dla takich ludzi.
A więc zacznijmy rejestrujemy się tutaj :
http://www.globalactioncash.com/home?ref=Limitless
czysty link
http://www.globalactioncash.com

będę wdzięczny za rejestracje z refa. Po rejestracji wchodzimy w zakładkę Offers>offers wall page i mamy tam AdWorkMedia naciskamy i wyświetli się parę opcji , wybieramy mobile pin submit i wykonujemy oferty po 66p(100p=1$) są one zaliczane max w 30sekund po wykonaniu i zalicza każdą ofertę. Gdy oferty się skączą resetujemy modem/zmieniamy ip i wykonujemy od nowa. Dobra rada-nie wykonujcie więcej ofert niż 12dziennie administrator strony może mieć pretensje ale i tak wam wypłaci. W serwisie wypłaty realizowane są w środy i niedziele a wypłaty expres do 12h od zlecenia.


P.S. Proszę damianusa627 o wypowiedzeniu się na ten temat ponieważ powiedziałem mu o tym wczesniej i mam nadzieję , że teraz będzie zbijał kokosy Smile


RE: Zarabianie - surfer0700 - 05-01-2013 16:41

Sprawdzałeś to? Działa na pewno?
Wypłaciłeś coś stamtąd?


RE: Zarabianie - sacrifice - 05-01-2013 16:41

i tak już się rzuciłeś wcześniej na pare dolarów to stawki zostały zmniejszone i niedługo adwork zostanie usunięty przez twoich refów - polaczków, bo nie mają trafficu zza granicy.
50 ofert dziennie? skąd ty się urwałeś?
zresztą za ten temat i tak już będziesz mieć kasacje konta na gac za namawianie do robienia fraudów, dzięki za podrzucenie dowodów. Smile


RE: Zarabianie - Limitless - 05-01-2013 16:45

(05-01-2013 16:41)sacrifice napisał(a):  i tak już się rzuciłeś wcześniej na pare dolarów że stawki zostały zmniejszone i niedługo adwork zostanie usunięty przez twoich refów - polaczków.
50 ofert dziennie? skąd ty się urwałeś?
zresztą za ten temat i tak już będziesz mieć kasacje konta na gac za namawianie do robienia fraudów, dzięki za podrzucenie dowodów. Smile


Nie namawiam nikogo do fraudów , to , że robię Ci konkurencje nie oznacza , że będziesz mnie tutaj oczerniał na forum...

Pozatym ten sposób jest jak najbardziej powszechny na tym serwisie każdy tak robi włącznie z tobą więc daruj...


RE: Zarabianie - sacrifice - 05-01-2013 16:47

link do tematu przesłany do fraud admina, z przetłumaczeniem sobie na angielski nie będzie mieć problemu.
powo i ciesz się ostatnimi chwilami na tym serwisie.


RE: Zarabianie - Limitless - 05-01-2013 16:50

Powiem ci gnojku ,że jesteś naprawdę żałosnyJerk2 Zazdrosne dziecko się zdenerwowało? hahaah


RE: Zarabianie - damianus627 - 05-01-2013 16:55

No sposób działa.


RE: Zarabianie - Dennisek78 - 05-01-2013 16:59

Ojejciu jejciu co wyście tutaj porobili ... może jeszcze anulowaliście subskrypcje i znowu robiliście kolejny raz te oferty ? Jakbyście czytali regulamin to piszę w Nim że jeśli w waszych kontach będzie uznany fraud macie obowiązek spłacić -- saldo konta administratorowi .... Jeśli jednak chcecie to se zarabiajcie, kiedyś się ten sposób skończy ...


RE: Zarabianie - Limitless - 05-01-2013 17:01

Poki działa dobrze jest z tego korzystać gadałem z David M adminem strony i nie jest to zabronione pozatym ten spinacz sam tak robi więc nie wiem o co mu chodzi Smile


RE: Zarabianie - damianus627 - 05-01-2013 17:03

Oj scarfice dziecko.