Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak dodać reklamę na blogu (wordpress)? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jak dodać reklamę na blogu (wordpress)? (/Temat-Jak-dodac-reklame-na-blogu-wordpress-62913)



Jak dodać reklamę na blogu (wordpress)? - fristayllo - 05-01-2013 11:57

Potrzebuje ostatniej rady, co do mojej strony. Jak mogę dodać reklamę na moją stronę? Korzystam z popads i tam mi dali kod, który mam wkleić w widgnets. Problem w tym, że tam nie ma żadnego pola na wklejenie tego, tylko jakieś kategorie. Czytałem też, że niby jakiś dodatek trzeba wgrać. Może mi ktoś objaśnić po kolei, co i jak mam zrobić, żeby wkleić tą reklamę?


RE: Jak dodać reklamę na blogu (wordpress)? - DDK - 05-01-2013 12:21

Wejdź w widgets i w liście widżetów masz coś takiego jak "Text - Arbitrary text or HTML". Przeciągnij to na prawą stronę i w tytule wpisz np. "Ads", a w dużym polu wklej kod reklamy. Powinna się pojawić. Możesz również dodawać widgety w innych miejscach za pomocą edytora stylu, ale łatwo zepsuć bloga jak się nie zna na rzeczy gdzie co i jak wkleić.


RE: Jak dodać reklamę na blogu (wordpress)? - fristayllo - 05-01-2013 12:33

Zrobiłem tak, ale cholera nic się nie wyświetla. Adblocka wyłączyłem. To trzeba czekać, aż oni coś zaktualizują, czy coś?


RE: Jak dodać reklamę na blogu (wordpress)? - DDK - 05-01-2013 12:38

Nie mam pojęcia dlaczego się nie wyświetla, na pewno reklamy masz zaakceptowane w tej sieci? Jak zrobiłeś tak, to powinno wszystko śmigać.


RE: Jak dodać reklamę na blogu (wordpress)? - fristayllo - 05-01-2013 12:59

Dodałem ten kod i zupełnie nic się nie zmieniło. Kod jest z popads, nie wiem za bardzo o co może biegać. Nie trzeba jakiegoś dodatku wgrać, czy coś w tym stylu? To jest reklama, która wyskakuje. Może do supportu napisze?


RE: Jak dodać reklamę na blogu (wordpress)? - DDK - 05-01-2013 13:04

Na blogu masz włączone widgety? Wpisz w to pole duże jakiś tekst zamiast reklamy i sprawdź czy coś się zmieniło.


RE: Jak dodać reklamę na blogu (wordpress)? - fristayllo - 05-01-2013 13:08

Wykasowałem ten tekst reklamy i dodałem: abc, jednak żadnej różnicy nie ma.


RE: Jak dodać reklamę na blogu (wordpress)? - DDK - 05-01-2013 13:12

Masz w ogóle włączone widgety na blogu? Spróbuj dodać jakiś inny ( kalendarz czy coś ) i zobacz czy się pojawi.


RE: Jak dodać reklamę na blogu (wordpress)? - surfer0700 - 05-01-2013 15:34

Wyślij mi na PW swoje GG. Zrobię Ci to...


Jak dodać reklamę na blogu (wordpress)? - Artinesse - 02-03-2018 15:19

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.