Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Nie działa lockerz.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Nie działa lockerz.com (/Temat-Rozwiazane-Nie-dziala-lockerz-com-6290)

Strony: 1 2


RE: Nie działa lockerz.com - omencs - 30-04-2010 15:07

Znalazłem już jakieś przetłumaczenie na ten sam temat. To nie będę robił nowego.
Odpisali mi z automatu, przetłumaczyłem to sobie i tam jest napisane że najprawdopodobniej za dużo odświeżałem i muszę poczekać 24 godziny, ale co najważniejsze to to że działa mi ptzplace, a nie działało.


RE: Nie działa lockerz.com - Parada - 30-04-2010 16:58

Właśnie jest taki problem, że znowu mam to samo co wczoraj :/
Napisałem do nich e-maila z kilka h temu, ale jak dotąd nie odpisali, a chciałbym być na restocku...


RE: Nie działa lockerz.com - omencs - 01-05-2010 09:42

Czekam już drugi dzień i nic, dalej nie działa Sad Przez proxy wchodzę


RE: Nie działa lockerz.com - znikajacypunkt - 01-05-2010 10:36

Moja historia jest taka: Wczoraj w oczekiwaniu na restock faktycznie tak jak kolegom wyżej strona mi nie działała(ptz place i strona główna lockerz). Skorzystałem z programu hide ip, zmieniłem i pomogło. Pomogło również restart routera. W nocy już nic nie pomogło i strona w ogóle nie działa. Nie mam pomysłów co robić dalej. Mówicie, że to jest wina częstego odświeżania? Czekać? Widzę że lockerz sprawia coraz większe problemy, wczorajszy restock to jakieś nieporozumienie. Dostępny był z elektroniki zielony ipod za 800ptz tak jak dwa dni temu! ta sama sytuacja!


Pozdrawiam


RE: Nie działa lockerz.com - omencs - 01-05-2010 13:26

Nie będę wchodził do jutra do 14:00 na Lockerz, jak dalej nie będzie działało to jeb*e te Lockerz i czekam na restock na TaG, bo mi słuchawki padły i mam nadzieje że zamówię.


RE: Nie działa lockerz.com - Burned - 02-05-2010 13:25

Powiem wam tak, zablokowali mi widocznie IP, mineły 2 dni wkurzyłem się i zacząłem szukac sposobów na zmiane IP w UPC (ci którzy mają UPC wiedzą że to nie łatwe). Coś mi nie wychodziło ale podłączyłem modem od razu do kompa a nie przez router i zadziałało już działa. Dzieki wszystkim za rady !


[Rozwiązane][Rozwiązane]Nie działa lockerz.com - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.