Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Nie działa lockerz.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Nie działa lockerz.com (/Temat-Rozwiazane-Nie-dziala-lockerz-com-6290)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]Nie działa lockerz.com - Burned - 30-04-2010 11:59

Nie chce mi się załadowac strona lockerz.com ani ptzplace.lockerz.com wszystkie inne normalnie się włączaja, dodam że w operze po włączeniu "opera turbo" strona sie załaduję ale przy tej opcji żadne odnośniki nie działają czyli reddem czy play i nie widac hallway. Czyściłem ciasteczka, wogule wszystkie hasła i co było i nadal nic.


RE: Nie działa lockerz.com - szulakaluble - 30-04-2010 12:01

Wczoraj jedna osoba tez miała taki problem i niby napisała do nich ze ma problemy ze strona i niby jej to naprawili, Zawsze możesz tez napisać skoro czyszczenie ciastek i zmiana przeglądarek nie pomaga.


RE: Nie działa lockerz.com - Burned - 30-04-2010 12:17

Napisałem właśnie, i w czasie tego fail restocku niktórzy zamówili a mi storna nie działała, właś nie wtedy przestała działac gdy restock.
Treśc maila mojego :
Hi
I have problem with website lockerz.com and ptzplace.lockerz.com this site's not loading after fail restock at 21:00 GMT+1 in 04.29.2010. I delete cokies and all elements, i don't use proxy and site's not loading.


RE: Nie działa lockerz.com - Tidus - 30-04-2010 13:32

(30-04-2010 11:59)Burned napisał(a):  Nie chce mi się załadowac strona lockerz.com ani ptzplace.lockerz.com wszystkie inne normalnie się włączaja, dodam że w operze po włączeniu "opera turbo" strona sie załaduję ale przy tej opcji żadne odnośniki nie działają czyli reddem czy play i nie widac hallway. Czyściłem ciasteczka, wogule wszystkie hasła i co było i nadal nic.

Naprawią to miałem to i pare osób wczesniej .


RE: Nie działa lockerz.com - Burned - 30-04-2010 14:14

No dobra niech naprawią do restocku.


RE: Nie działa lockerz.com - omencs - 30-04-2010 14:41

Też to mam teraz, ale jeszcze wczoraj na tych restockach mi działało.


RE: Nie działa lockerz.com - Magnus - 30-04-2010 14:51

Napisz do lockerz e-maila w którym podaj swój adres IP .Wczoraj chyba jak dobrze pamiętam Parada napisał i mu odpisali po 2 godz.Po czym chodziło mu lockerz


RE: Nie działa lockerz.com - omencs - 30-04-2010 14:57

To jak mam do nich napisać i jaki ten ich e-mail? Bo nie chcę robić już nowego tematu.


RE: Nie działa lockerz.com - Burned - 30-04-2010 14:58

Widzałem jak Parada na SB się pytał dzisiaj komu jeszcze nie działa lockerz, napisałem normalnego maila.


RE: Nie działa lockerz.com - Magnus - 30-04-2010 15:03

Na ten : [email protected]
Napisz w dziale tłumaczenia ...