Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Płacę 3 zł za rejestrację na lockerz lub wymiana na inny serwis - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Płacę 3 zł za rejestrację na lockerz lub wymiana na inny serwis (/Temat-Place-3-zl-za-rejestracje-na-lockerz-lub-wymiana-na-inny-serwis-6287)

Strony: 1 2


Płacę 3 zł za rejestrację na lockerz lub wymiana na inny serwis - Krafo - 30-04-2010 11:08

Powiem krótko mam dość męczenia się z szukaniem znajomych do lockerz. Jeżeli zarejestrujesz się dla mnie dostajesz 3 zł na paypala. W grę wchodzi też wymiana na inny serwis. Np. ty mi na lockerz a ja tobie na TAG czy na czym tam chcesz. Ale bez szajsu typu. Freebiejebies czy tam gdzie trzeba kartę kredytową/ debetową.
Ilość miejsc: 11.
Najlepiej żeby były to osoby ze zmiennym ip programem HIDE IP.
Cała procedura wygląda tak:
1. Wysyłasz PW i dajesz mi maila
2. Rejestrujesz się
3. Wpłacam Ci kasę lub rejestruję się gdzie chcesz.
Pozdrawiam wszelkie oferty tylko na PW. Uwaga maile z waszej stronki lub z forum też mogą być lecz kasę dostaniecie tylko po rejestracji tej osoby.

Uwaga wszystkie sprawy będę załatwiał wtorek / środa bo wyjeżdzam


RE: Płacę 3 zł za rejestrację na lockerz lub wymiana na inny serwis - ziomex983 - 30-04-2010 12:58

no ok ja moge jezeli jeszcze aktualne


RE: Płacę 3 zł za rejestrację na lockerz lub wymiana na inny serwis - marekkk - 30-04-2010 21:17

ja tez moge odezwij sie na PW to wysle maila
pozdro


RE: Płacę 3 zł za rejestrację na lockerz lub wymiana na inny serwis - wodnik1990 - 02-05-2010 18:13

Też moge się zarejestrować, pisz na PW


RE: Płacę 3 zł za rejestrację na lockerz lub wymiana na inny serwis - sznikers99 - 03-05-2010 10:16

ja zaryzykuje pisz na PW


RE: Płacę 3 zł za rejestrację na lockerz lub wymiana na inny serwis - Krafo - 05-05-2010 08:40

Dostałem z 10 PW że się ktoś zarejestruje a nikt się nie zarejestrował. 3 zł na paypala czeka
Dalej aktualnie


RE: Płacę 3 zł za rejestrację na lockerz lub wymiana na inny serwis - dzidzej - 05-05-2010 09:18

a długo trzeba czekać na te 3zł? ;d


RE: Płacę 3 zł za rejestrację na lockerz lub wymiana na inny serwis - michalzabc - 05-05-2010 09:43

Zarejestrowałem się więc zaraz Ci powiem ile trzeba czekać ^^


RE: Płacę 3 zł za rejestrację na lockerz lub wymiana na inny serwis - Paviano - 05-05-2010 19:42

Też się zarejestrowałem Smile
Czekam na 3 zł. Email, na który masz przelać pieniądze podałem na PW. Nazwa wiadomości, w której jest email: 3zł na PayPal


RE: Płacę 3 zł za rejestrację na lockerz lub wymiana na inny serwis - Dr.House - 07-05-2010 15:14

Oszust mi też nie wysłał kase