Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Popads - pytanie odnośnie punktu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Popads - pytanie odnośnie punktu (/Temat-Popads-pytanie-odnosnie-punktu-62855)



Popads - pytanie odnośnie punktu - fristayllo - 04-01-2013 07:50

Mam takie małe pytanko. O co chodzi w tym punkcie? Wiem mniej więcej o co biega, ale chce się upewnić, bo dopiero zaczynam te przygodę z zarabianiem.

This is the minimum rate you accept for one popunder. For example if you enter 0.001, it means that your rate will not be lower than $1 for 1000 popunders. Remember that the higher you set this, the less popunders will be shown. If it is set too high, some countries might not be getting popunders at all limiting your revenue(for example if you set it to $2.00, you are not likely to get any revenue from India traffic).

Z tego, co tu wyczytałem to jeśli ustawie te 2.00 to nie będzie mi naliczać ludzi z Indii. Nie wiem, czy oni dali taki przykłady, czy coś, ale cholera jest różnica między (domyślnym, co mi dali, czyli 0.0005), a tym 2.00. Mógłby mi ktoś to pokrótce wyjaśnić?


Popads - pytanie odnośnie punktu - Artinesse - 02-03-2018 13:46

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.