Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Temat Nieaktualny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Temat Nieaktualny (/Temat-Temat-Nieaktualny-62848)

Strony: 1 2 3 4


RE: Bank on Traffic - przemekh10 - 19-02-2013 22:14

Program został oficjalnie uruchomiony! Smile Możemy się już rejestrować. Do rejestracji wymagany jest link polecający. Po zalogowaniu możemy zobaczyć jak to wszystko wygląda. Możliwość wpłaty pieniędzy zostanie uruchomiona wkrótce, dostępnymi opcjami wpłaty będą STP, Payza, PayPal oraz przelew bankowy.


RE: Bank on Traffic - Smile - 20-02-2013 19:27

Zapraszam do programu gdyz bardzo dobrze sie zapowiada ;]


RE: Bank on Traffic - przemekh10 - 20-02-2013 20:09

Cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W niespełna 24 godziny zarejestrowało się już 1300 użytkowników.


RE: Bank on Traffic - raszter90 - 21-02-2013 12:41

Już ruszyło i nawet całkiem fajnie to wygląda od środka. Zobaczymy co będzie później, gdy będzie można wpłacać pierwsze pieniądze.


RE: Bank on Traffic - karol93 - 23-02-2013 16:05

Po udanej inwestycji w BB, postanowiłem i ja zarejestrowac się w BoT. Zapraszam także do rejestracji z mojego linku, na pewno pomogeSmile


RE: Bank on Traffic - przemekh10 - 24-02-2013 21:21

Pojawiły się pierwsze informacje o administratorach BoT.

Cytat:Harry Harmon
Director, Internet Traffic Management, SA
Bank on Traffic Division, Project Manager
Harmon has over 45 years of business experience, including 10 years in Budget and Finance as a
contract administrator for the US Navy. His private sector experience includes private security, real
estate developer, venture capitalist and business owner. Since 2011, his projects include internet
traffic delivery networks and products. Harmon is the author of “Economic Vampires Parasites and
Cannibals’, a personal treatise on the relationship between Economics, Politics and Governments,
available on Amazon.com.

James Scott
Director, Internet Traffic Management, SA
Bank on Traffic Division, Business Development
Scott has over 35 years of business experience including launching several product and technology
development companies from startup to production. Scott has served as a Director on numerous
Boards in both business and charitable organizations. Scott will be devoting 100% of his time to the
development of the Bank on Traffic business model on the internet and in-person when scheduled.
Scott and Harmon have a business and personal relationship that spans over 20 year.



RE: Bank on Traffic - Masterjam - 24-02-2013 22:34

Witam. Chciałem wejść w BB ale dużą kwotę trzeba inwestować (minimum 145$) aby miało to ręce i nogi,Czy w tym programie są mniejsze inwestycje? Proszę o info na PW. Jeśli coś chętnie bym wszedł w programSmile

\Edit: Już poczytałem jak widzę najbardziej sensowny to Basic za 220$


RE: Bank on Traffic - longlay1 - 25-02-2013 09:55

Jestem już zarejestrowany, ale widzę, że na zagranicznych forach pojawiają się negatywne opinie o adminach, a dokładniej o bezczelnych ich odpowiedziach na zapytania. Oby to źle nie wróżyło


RE: Bank on Traffic - przemekh10 - 11-03-2013 17:23

Już niedługo ma zostać uruchomiona możliwość zasilenia portfela, a co za tym idzie, możliwość kupna pakietu startowego i pierwszych inwestycji. Prawdopodobnie stanie się to już dziś lub jutro. BoT nie będzie używał bannerów do reklamowania, tylko technologii "pop under", są to reklamy które wyskakują w oddzielnym okienku pod okienkiem naszej przeglądarki. Ma to zwiększyć skuteczność reklam.


RE: Bank on Traffic - laole - 24-03-2013 18:48

Bardzo bym chciał, żeby ruszyła konkurencja dla BB, ale strasznie dużo tutaj "wkrótce", "niedługo", "prawdopodobnie" itp. Jakoś nie za dobrze to wygląda ...