Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
UnitedPaycheck.com - 1,5% dziennie przez 100 dni - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: UnitedPaycheck.com - 1,5% dziennie przez 100 dni (/Temat-UnitedPaycheck-com-1-5-dziennie-przez-100-dni-62838)

Strony: 1 2 3 4


RE: UnitedPaycheck.com - 1,5% dziennie przez 100 dni - MSzulc - 20-01-2013 23:37

Wypłaty z UPC nadal chodzą czasowo, kontakt ze strony obsługi jest idealny, a naliczanie dziennych zysków jeszcze nie zawiodło.

Dorzucam wypłatę na LR:

[Obrazek: UPC4.png]


Pozdrawiam i zapraszam do współpracy.
Program jest naprawdę wart Twojej uwagi!
UnitedPaycheck.com
Sponsor ID: 232932 wybierz : RIGHT PLACEMENT

Polski blog - www.unitedpaycheck.pl


RE: UnitedPaycheck.com - 1,5% dziennie przez 100 dni - insanemagik - 21-01-2013 17:05

Dorzucę nastepne 100$ Wink


RE: UnitedPaycheck.com - 1,5% dziennie przez 100 dni - MSzulc - 23-01-2013 14:56

Zgodnie z treścią oficjalnej notki jaką zamieściło UPC na swoim Facebook-u informuję:

  • Proces aktualizacji zakończył się sukcesem i można już odczuć, że strona działa szybciej.
  • UPC prosi wszystkich użytkowników o wyczyszczenie pamięci podręcznej swoich przeglądarek, w celu uniknięcia problemów z logowaniem.
  • Nadal pozostaje kilka usprawnień, które muszą zostać jeszcze wprowadzone. Technicy UPC aktualnie pracują nad tym, także wkrótce ich prace powinny być zakończone. W międzyczasie możecie odczuć pewne problemy w funkcjonowaniu witryny. Najczęściej będą to zmiany w wartościach waszego portfela oraz w budowie drzewa binarnego. Jak zauważycie wszystko będzie wracać do porządku po kilku minutach, gdyż będą to jedynie przejściowe anomalia.
  • UPC zapewnia, że nasze dane są bezpieczne i odpowiednio zabezpieczone. Posiadane środki oraz struktura poleconych nie uniknie zmianie.

Pozdrawiam i zapraszam do współpracy.


RE: UnitedPaycheck.com - 1,5% dziennie przez 100 dni - MSzulc - 24-01-2013 14:52

Witam serdecznie.

Na blogu zamieściłem przygotowany przeze mnie arkusz kalkulacyjny, który pozwoli lepiej przeanalizować inwestycję oraz ocenić potencjalne zyski z udziału z programie UnitedPaycheck.

Kalkulator zysków znajdziecie TUTAJ

Pozdrawiam i zapraszam do współpracy.
Sponsor ID: 232932, wybierz RIGHT PLACEMENT


RE: UnitedPaycheck.com - 1,5% dziennie przez 100 dni - Maros999 - 26-01-2013 20:48

5 Adportów nabyłem wczoraj. Mam nadzieję, że program długo pożyje, bo póki co zapowiada się świetnie Smile

Zainteresowanych inwestycją zapraszam na GG:16216659. Wszystko z chęcią cierpliwie wytłumaczę Smile


RE: UnitedPaycheck.com - 1,5% dziennie przez 100 dni - casern1 - 26-01-2013 21:24

(26-01-2013 20:48)Maros999 napisał(a):  5 Adportów nabyłem wczoraj. Mam nadzieję, że program długo pożyje, bo póki co zapowiada się świetnie Smile

Zainteresowanych inwestycją zapraszam na GG:16216659. Wszystko z chęcią cierpliwie wytłumaczę Smile
Świetnie , każdy napewno jest z ciebie zadowolony , ale wątpie ze załozyciel tematu jest zadowolony z tego że reklamujesz sie w jego temacie. jeśli ktoś chciałby pomocy to napewno by o nią poprosił.. Smile


RE: UnitedPaycheck.com - 1,5% dziennie przez 100 dni - insanemagik - 27-01-2013 14:51

Może i nie zadowolony, ale trudno takie życie Big Grin

Program jest naprawdę godny polecenia, ostatnio prowadzili prace nad zwiekszedniem wydajnosci


RE: UnitedPaycheck.com - 1,5% dziennie przez 100 dni - MSzulc - 27-01-2013 14:58

To ja może się wypowiem. Nie mam nic przeciw.

Osobiście cieszę się, że program zyskuję coraz więcej sympatyków Smile.

Pozdrawiam i życzę sukcesów! Smile


RE: UnitedPaycheck.com - 1,5% dziennie przez 100 dni - insanemagik - 27-01-2013 22:03

To się nazywa podejście Big Grin


RE: UnitedPaycheck.com - 1,5% dziennie przez 100 dni - MSzulc - 31-01-2013 14:31

Kolejna wypłata na Payza. Zlecona wczoraj. Jak zwykle w terminie.

[Obrazek: UPC6.png]

Polecam i zapraszam do współpracy.