Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
UnitedPaycheck.com - 1,5% dziennie przez 100 dni - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: UnitedPaycheck.com - 1,5% dziennie przez 100 dni (/Temat-UnitedPaycheck-com-1-5-dziennie-przez-100-dni-62838)

Strony: 1 2 3 4


UnitedPaycheck.com - 1,5% dziennie przez 100 dni - MSzulc - 03-01-2013 18:59

[Obrazek: upc_banner.png]


Witam wszystkich.

Przyglądam się ostatnio wielu programom jakie pojawiają się w sieci. Ostatnimi czasy dołączyłem do fajnie zapowiadającego się programu o nazwie United Paycheck. Nie wiem, czy mieliście już styczność z tym programem dlatego postaram się wam go nieco przybliżyć.

Najprościej rzecz ujmując United Paycheck (UPC) możemy określić jako następce ProfitCliking, a także swoista hybrydę PC z elementami BB. Smile

Jak funkcjonuje program i na czym zarabiamy ?

Sposobów na zarabianie jest kilka:

-> Podstawowy polega na wykupieniu AdPortów oraz czerpaniu z niego codziennych zysków. Jeden taki AdPort kosztuje nas 20$ i przynosi nam zysk o wartości 0.30$ przez 100 kolejnych dni do jego wygaśnięcia. Podsumowując za jednego AdPorta dostajemy 30 $ po 100 dniach.

Pieniądze zarobione każdego dnia trafiają do naszego portfela. Następnie możemy je wypłacić lub reinwestować kupując kolejne AdPorty.

Maksymalna liczba możliwych posiadanych "żywych" AdPortów to 500 na użytkownika.

-> AdPorty po "przeżyciu" 100 dni przestają wypłacać nam dzienne zyski i zmieniają się w AdBank-i. Jeden taki AdBank powstaje z 4 skończonych AdPortów. Utworzona w ten sposób 6-miejscowa matryca "dojrzewa" automatycznie ok 3-5 miesięcy. Za dojrzałą matrycę otrzymujemy 120 $. Istnieją jednak sposoby przyśpieszenia tego procesu polegające na płatnym wypełnieniu pozostałych 2 slotów za kwotę 40$.

-> Bardzo ciekawie rysuje się sposób zarabiania z poleconych. Mianowicie program zakłada budowę drużyny i kładzie duży nacisk na to by nasza struktura była tworzona równomiernie. Wtedy jesteśmy w stanie otrzymywać wyższe profity.

Postaram się przybliżyć nieco sposób funkcjonowania tego systemu:

Każdy członek może tworzyć kolejne rozgałęzienia struktury. Program określa podział mianem Left Team i Right Team.

Za każdego bezpośredniego poleconego, którego przyłączymy do struktury otrzymamy 1$ od każdego zakupionego przez niego AdPorta. Określa się to mianem Direct Referral Incentive.

Dodatkowe profity otrzymamy poprzez Binary Incentive, czyli kalkulacji współpracy pomiędzy dwoma stronami.

Uproszczając - Jeżeli obie nasze drużyny są rozwijane równomiernie to jesteśmy w stanie uzyskać dodatkowe korzyści finansowe w zależności od ilości posiadanych przez te drużyny Adportów.

Po więcej szczegółów zapraszam na https://www.unitedpaycheck.com/plan.asp


Inne pomocne informacje:

Przewodnik jak rozpocząć: 10 Steps to Begin Earning

Buissnes Plan: Buissnes Plan


Obsługiwane procesory:
[Obrazek: Payza.gif] Payza, [Obrazek: LibertyReserve.gif] Liberty Reserve, [Obrazek: EgoPay.gif] Ego Pay , [Obrazek: PerfectMoney.gif] Perfect Money

Myślę, że za jakiś czas będzie też dostępne STP.


Zapraszam do zapoznania się z programem oraz dołączenia do naszego międzynarodowego zespołu.


Link do strony:
UnitedPaycheck.com


By móc się zarejestrować konieczne jest podanie id sponsora. Moje id: 232932
Jeżeli zdecydujesz się zarejestrować koniecznie wybierz prawą stronę (right placement). *

Najlepiej jednakże aby przed zarejestrowaniem po prostu się ze mną skontaktować wtedy doradzę i powiem, którą stronę najlepiej wybrać.Bardzo dziękuję

Jako, iż wszystkim w drużynie zależy na równomiernej rozbudowie naszej struktury naszym członkom pomagamy zdobywając poleconych oraz doradzając. Zapraszam więc do kontaktu.

Moje GG: 3577386
PM na forum


RE: UnitedPaycheck.com - 1,5% dziennie przez 100 dni - MSzulc - 05-01-2013 17:02

Witam

Zamieszczam ostatnie dowody płatności mojego sponsora.
Jest on w programie od samego początku (przeszło 3 miesiące).
Wypłaty zawsze na na czas!

[Obrazek: proof3.jpg]
[Obrazek: proof2.jpg]
[Obrazek: proof.jpg]

Pozdrawiam i zapraszam do współpracy!
Sponsor ID: 232932 , wybierz RIGHT PLACEMENT

Marcin


RE: UnitedPaycheck.com - 1,5% dziennie przez 100 dni - MSzulc - 06-01-2013 18:36

Wiadomość otrzymana dziś od administracji UPC - tłumaczenie własne.


Cytat:Drodzy partnerzy,

Jako, iż nastał nowy rok, Paycheck United z radością wita go z jednym z najbardziej popularnych procesorów płatności. Payza jest teraz zintegrowana z naszym systemem, w pełni funkcjonalna i gotowa do użytku.

Jesteśmy bardzo podekscytowani wzmocnieniem jakim ten nowy system płatności jest dla waszych firm. Setki użytkowników zaczęło używać Payza w ciągu kilku minut od wprowadzenia w życie.

Wszyscy partnerzy są proszeni, aby zweryfikowali swoje konta Payza, ponieważ będziemy akceptować jedynie zweryfikowane konta Payza . Będzie to dużo wygodniejsze dla waszego biznesu, gdy będziecie mogli dzięki temu dokonywać transakcji przy użyciu karty kredytowej.

Bądźcie przygotowani na bardzo owocny rok 2013 z United Paycheck. Jeszcze raz dziękujemy za waszą miłość i wsparcie.

Pozdrawiam,
United Paycheck

Dodatkowo zleciłem dziś wypłatę, więc jak tylko otrzymam pieniądze podzielę się tą informacją z wami.

Pozdrawiam i zapraszam do współpracy.
Sponsor ID: 232932 wybierz : RIGHT PLACEMENT

Marcin


RE: UnitedPaycheck.com - 1,5% dziennie przez 100 dni - MSzulc - 07-01-2013 14:35

I oto zlecona wczoraj popołudniu wypłata wylądowała dziś na moim koncie LR. Trzeba przyznać - nie ma lipy!

Oto dowód:

[Obrazek: mojproof.png]

Dodatkowo otrzymaliśmy dzisiaj wiadomość od administracji UPC, że PAYZA powinna być dostępna dla wypłat w przeciągu tygodnia.

Zasilanie konta UPC z Payzy jest oczywiście już dostępne.

Pozdrawiam i zapraszam do współpracy.
Program jest naprawdę wart uwagi!
UnitedPaycheck.com
Sponsor ID: 232932 wybierz : RIGHT PLACEMENT


RE: UnitedPaycheck.com - 1,5% dziennie przez 100 dni - MSzulc - 09-01-2013 02:24

Witam wszystkich.

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią przygotowałem na początek kilka poradników.
Zapraszam do lektury, a w przypadku niejasności o pytania.


Słowem wstępu:

Dlaczego akurat UnitedPaycheck.com?

Pierwsze kroki:

Rejestracja krok po kroku.
Zasilanie konta i zakup AdPortów

Sposoby zarabiania w UCP:

1,5 % dziennie przez 100 dni
Poleceni oraz budowanie struktury
Zasady naliczania zysku binarnego


Pozdrawiam i zapraszam do współpracy.
Program jest naprawdę wart Twojej uwagi!

UnitedPaycheck.com
Sponsor ID: 232932 wybierz : RIGHT PLACEMENT


RE: UnitedPaycheck.com - 1,5% dziennie przez 100 dni - MSzulc - 12-01-2013 17:17

Zainteresowanie UPC dynamicznie rośnie na całym Świecie. Dziennie przybywa średnio 5600 nowych użytkowników. Ruch na stronie w ostatnich dniach zwiększył się do tego stopnia, że UPC musiało podjąć się modernizacji serwerów. Na szczęście firma działa na najwyższych obrotach by zapewnić nam udaną współpracę. Może być tylko lepiej Smile

Więcej informacji możecie znaleźć na moim blogu Tutaj

Pozdrawiam.


RE: UnitedPaycheck.com - 1,5% dziennie przez 100 dni - MSzulc - 14-01-2013 14:40

Kolejna terminowa wypłata na LR. Zlecona wczoraj popołudniu.

[Obrazek: UPC1.png]

Polecam.


RE: UnitedPaycheck.com - 1,5% dziennie przez 100 dni - MSzulc - 15-01-2013 13:14

Od dziś Payza jest już dostępna do wypłat oraz wprowadzono nową wysokość prowizji na poszczególnych procesorach.

I tak:

Liberty Reserve - 7%

Perfect Money - 5%

Ego Pay - 5%

Payza - 7%

Otrzymałem też dziś kolejną wypłatę na LR. Jak zwykle na czas.

[Obrazek: UPC2.png]

Pozdrawiam


RE: UnitedPaycheck.com - 1,5% dziennie przez 100 dni - MSzulc - 16-01-2013 21:19

No i nowy procesor wypróbowany! Wypłata na Payze również na czas. Polecam.

[Obrazek: UPC3.png]

Program bezkonkurencyjny Smile

Pozdrawiam i zapraszam do współpracy.
Program jest naprawdę wart Twojej uwagi!
UnitedPaycheck.com
Sponsor ID: 232932 wybierz : RIGHT PLACEMENT


RE: UnitedPaycheck.com - 1,5% dziennie przez 100 dni - insanemagik - 19-01-2013 22:53

właśnie weszłem w program, jest ok, mam nadzieje że zarobimyna nim dużo $ Cool