Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Prizers.pl powraca? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Forum Prizers.pl (/Forum-Forum-Prizers-pl-302)
+----- Dział: Dyskusje (/Forum-Dyskusje-304)
+----- Wątek: Prizers.pl powraca? (/Temat-Prizers-pl-powraca-62809)



Prizers.pl powraca? - LessiPL - 03-01-2013 08:52

Heja, ostatnio na shoutboxie rozmawialiśmy o reaktywacji prizers, który niby rozdał wszystkie zaległe nagrody i chce ruszyć z pełną parą.

https://prizers.pl/

Jak wiadomo początki zawsze są najbardziej obfite w nagrody... czy stary produkt cashfile zasługuje na nową szanse?

Zapraszam do dyskusji

(Proszę o poważne osoby i poważne wpisy hejterzy niech sprawdzą czy już noc w minecrafcie.)


RE: Prizers.pl powraca? - Killer - 03-01-2013 09:08

Dodam moje skromne zdanie, uważam, że jeśli nie będzie sytuacji z używanymi/wadliwymi nagrodami a serwis będzie prowadzony zgodnie z założeniami to osobiście nie widzę zastrzeżeń, w sumie to czy ktoś z niego skorzysta zależy od Nas samych, opinie pozostawiam użytkownikom


RE: Prizers.pl powraca? - Mati684 - 27-01-2013 10:33

Po tym, co szanowni "rycerze" Prizers prezentują tutaj jak i na swoim Fanpage można wywnioskować, że zbliża się kolejna fala beki i niezadowolenia. Ogłaszacie swój powrót, po czym ponownie zaczynacie od olewania swoich użytkowników. Na profilu na Facebooku również zrobili wielkie show, związanie z tą "reaktywacją" i... trwało ono jakoś przez tydzień. Teraz znów panuje cisza. Jedynym "sukcesem" na miarę Prizers jest jak na razie -9 do fanów i komentarz "ch*j wam w dupe" pod postem, w którym ogłosiliście zwycięzców konkursu świątecznego. Zresztą ludzie pisali na ten konkurs jakieś wiersze itp., a Wy wybraliście zgłoszenie typa, który napisał to pewnie dla żartu ("NA ŚWIĘTA CHCĘ WIDŁY!!!!111oneone") - co jest kolejnym dowodem na to, że nie jesteście poważnymi ludźmi. Wrzuciliście na swoją linię czasu screena, który ma być dowodem na działania podjęte z Waszej strony. Lubię czytać cytaty, ponieważ zawsze zawierają jakąś pouczającą treść/humor. Tak więc przeczytałem cytat z ww. screena i według mnie zawiera on sporą dawkę humoru. Zawarliście w nim same superlatywy, niestety całość to fałsz. Ale podpis daliście prawdziwy - "Anonim"... Myślę, że szanowny "Anonim" musiał być nieźle wstawiony, aby coś takiego napisać. No chyba, że sanderus od teraz ma nick "Anonim", bo jak wiadomo 90% jego postów w tym temacie to kłamstwa. A te słowa bez wątpienia można zaliczyć do kłamstw. W nową ekipę też zbytnio nie wierzę, bo prezentuje podobną postawę co poprzednia. Odkładając na bok wszystkie moje doświadczenia związane z tym serwisem - zastanówcie się czy warto reaktywować scam, który i tak ponownie upadnie i tym samym psuć rynek serwisów z nagrodami. Ludzie niepotrzebnie się zrażą. Chyba większość z tego forum pamięta akcje z TAG. Też była wielka rewolucja, było tam ponad 400k użytkowników (no dobra, powiedzmy że chociaż te 50k kont było prawdziwych) i z całego przedsięwzięcia dla użytkowników dali łącznie ze 100 nagród, a sami wyjechali Hummerem. No i podobno zarobili ponad milion złotych. Wiem, że z mojej wypowiedzi można wyciągnąć taki wniosek, że jestem hejterem jak stąd na Marsa... Ale ja po prostu oceniam sytuację, jaka obecnie panuje...

dla mnie nie zasługują na drugą szanse i nie jest to hejt.


RE: Prizers.pl powraca? - Roxi5017 - 27-01-2013 10:42

"No i podobno zarobili ponad milion złotych."

Z tych premek, które mało kto kupował? Wink Weź się puknij w główkę.