Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Minute Workers min.10$ lub darmowe pobrania fc, cf, sc etc. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Minute Workers min.10$ lub darmowe pobrania fc, cf, sc etc. (/Temat-Minute-Workers-min-10-lub-darmowe-pobrania-fc-cf-sc-etc-62807)

Strony: 1 2


Minute Workers min.10$ lub darmowe pobrania fc, cf, sc etc. - Szakallt - 03-01-2013 04:45

Witam.
Przedstawiam wam serwis minuteworkers.com
Na stronie wykonujemy różnego rodzaju akcje za które dostajemy od 0.10$ do kilku dolarów
Zarobione pieniądze możemy wypłacić na pp i payza lub przeznaczyć na pobrania naszych plików z sc, fc, cf etc.


minuteworkers.com/register.php?ref=szakalltt - ref (dzięki)
minuteworkers.com/register.php - czysty

będę wdzięczny za każdą rejestrację z reflinku (chciałbym sprawdzić wypłacalność serwisu)

P.S przepraszam, że tak ogólnikowo ale jest prawie 5 nad ranem. Wieczorem jak się wyśpię zaktualizuje trochę danych na temat strony Wink
Dobranoc


RE: Minute Workers min.10$ lub darmowe pobrania fc, cf, sc etc. - Limitless - 03-01-2013 12:54

Z refa , czekam na wiecej info Smile


RE: Minute Workers min.10$ lub darmowe pobrania fc, cf, sc etc. - HOLANDIIA - 03-01-2013 15:24

Nie placa a ni nie pobieraja twoich plikow Big Grin


RE: Minute Workers min.10$ lub darmowe pobrania fc, cf, sc etc. - kruszq - 03-01-2013 15:54

Wypłacają? Dajcie więcej info, zarejestruję się z refa :>


RE: Minute Workers min.10$ lub darmowe pobrania fc, cf, sc etc. - yurko - 03-01-2013 17:17

z tego co wiem to od stu lat to najwzyklejeszy scam


RE: Minute Workers min.10$ lub darmowe pobrania fc, cf, sc etc. - Szakallt - 04-01-2013 03:15

hmm dziwna sprawa w necie znalazłem kilka oskarżeń typu scam ale...
pod adresem http://minuteworkers.com/forum/showthread.php?tid=79552
ktoś założył temat, że w.w strona jest scamem. NIE USUNELI TEMATU! jedynie wypowiedział się moderator cos na temat małej zwłoki i, że już wszystkie wypłaty znów ruszyły... Sam nie wiem co mysleć o tej stronie.


RE: Minute Workers min.10$ lub darmowe pobrania fc, cf, sc etc. - HAUKA - 04-01-2013 13:22

Kiedyś ktoiś w jakimś poradniku do PPA wspominał właśnie o tej stronie, ale nie wie,m czy on z tego korzystał


RE: Minute Workers min.10$ lub darmowe pobrania fc, cf, sc etc. - Dashing - 04-01-2013 20:56

mam rpobvlem z wplata przez paypal , tez tak macie?


RE: Minute Workers min.10$ lub darmowe pobrania fc, cf, sc etc. - yurko - 05-01-2013 14:54

ja kiedyś tam wpłaciłem, nie da się wogóle stworzyć własnej kampania (zawsze błąd) a support milczy


RE: Minute Workers min.10$ lub darmowe pobrania fc, cf, sc etc. - Max998 - 05-01-2013 20:42

Przydałyby się jakieś pokazane wypłaty z tego serwisu ale skoro tu użytkownicy piszą, że to SCAM i w necie można znaleźć takie informację to trzeba się porządnie zastanowić nad ew. startą czasu dla tego serwisu.