Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wineuro PTP-IP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wineuro PTP-IP (/Temat-Wineuro-PTP-IP-62772)

Strony: 1 2


Wineuro PTP-IP - mysza5000 - 02-01-2013 12:34

[Obrazek: 38429297584336538713.jpg]
Witaj Wineuro PTP-IP

Wineuro PTP-IP jest non-PTP (Paid-To-Promocja). Tutaj można zarabiać promowanie strona reklamowa świadczona bezpłatnie po rejestracji.
Przy każdej wizycie na swojej stronie promocji dostajesz 1 punkt, a każdy wyświetlać promocja banner zarabia 0,15 punktu (IP/0h). Punkty będą przeliczane na euro początku każdego miesiąca.
Można rozpowszechniać promocyjną stronę w autosurf, PTR, PTC forum (PTS zabronione spam regulowane i iframes, patrz rozporządzenie)
Płatności dokonywane są przez PayPal i można żądać od 4 €.


Charakterystyka: strony

- Zysk za zwiedzania: 1 punkt
- Odwiedź polecone Zysk: 0,2 punktów
- Banner Zysk Promocja wyświetlacz: 0,15 pkt (IP/0h)
- Zysk wyświetlić baner promujący downline: 0,05 pkt
- PTC Strefa: 1-15 punktów za kliknięcia
- Sprzedaż aktywnych poleconych (minimum 600 punktów w bieżącym miesiącu)
- 3 VIP Status: Bronze, Silver i Gold
- Reklama na stronie w korzystnych cenach (wyświetlacz lub kliknięcia)
- Sposób płatności: PayPal
- Wypłaty: € 4

mój ref: http://www.wineuroptp.fr/inscription.php?r=mysza5000
czysty link: http://www.wineuroptp.fr



RE: Wineuro PTP-IP - tomazzi - 02-01-2013 12:50

opis już byś dała napisany w języku polskim a nie w kali chcieć mówić po polskiemu ....


RE: Wineuro PTP-IP - mysza5000 - 02-01-2013 14:27

(02-01-2013 12:50)tomazzi napisał(a):  opis już byś dała napisany w języku polskim a nie w kali chcieć mówić po polskiemu ....

wiesz dlaczego każdego pouczasz jak to ma dawać tematy i jak kto ma pisać widzę tomazzi że każdego się czepiasz


RE: Wineuro PTP-IP - tomazzi - 02-01-2013 14:31

(02-01-2013 14:27)mysza5000 napisał(a):  
(02-01-2013 12:50)tomazzi napisał(a):  opis już byś dała napisany w języku polskim a nie w kali chcieć mówić po polskiemu ....

wiesz dlaczego każdego pouczasz jak to ma dawać tematy i jak kto ma pisać widzę tomazzi że każdego się czepiasz

może tobie to nie przeszkadza, ale mi tak - żyjemy w polsce i nie mam ochoty męczyć się z czytaniem opisu przeżutego, wyplutego przez translator gdy jesteś polką i po polsku zamieścić opis możesz się wysilić i napisać, a nie na odpierdol byle tylko baranów poleconych złapać i opis zamieszczać na odpierdol się

wżdy polacy nie gęsi i swój język mają - więc dbaj o polski opis a nie o takie coś co zamieszczasz czego się nawet czytać odechciewa


RE: Wineuro PTP-IP - syrob - 02-01-2013 15:33

(02-01-2013 14:31)tomazzi napisał(a):  
(02-01-2013 14:27)mysza5000 napisał(a):  
(02-01-2013 12:50)tomazzi napisał(a):  opis już byś dała napisany w języku polskim a nie w kali chcieć mówić po polskiemu ....

wiesz dlaczego każdego pouczasz jak to ma dawać tematy i jak kto ma pisać widzę tomazzi że każdego się czepiasz

może tobie to nie przeszkadza, ale mi tak - żyjemy w polsce i nie mam ochoty męczyć się z czytaniem opisu przeżutego, wyplutego przez translator gdy jesteś polką i po polsku zamieścić opis możesz się wysilić i napisać, a nie na odpierdol byle tylko baranów poleconych złapać i opis zamieszczać na odpierdol się

wżdy polacy nie gęsi i swój język mają - więc dbaj o polski opis a nie o takie coś co zamieszczasz czego się nawet czytać odechciewa

A tomazzi jak zawsze wypowiada się nie na temat, obraża innych i klnie...
Niech się w końcu ktoś tobą zajmie, bo tylko psujesz atmosferę na tym forum pokerface
Co do tematu, jaki jest przelicznik punkty/pieniądze ?


RE: Wineuro PTP-IP - tomazzi - 02-01-2013 15:37

(02-01-2013 15:33)syrob napisał(a):  
(02-01-2013 14:31)tomazzi napisał(a):  
(02-01-2013 14:27)mysza5000 napisał(a):  
(02-01-2013 12:50)tomazzi napisał(a):  opis już byś dała napisany w języku polskim a nie w kali chcieć mówić po polskiemu ....

wiesz dlaczego każdego pouczasz jak to ma dawać tematy i jak kto ma pisać widzę tomazzi że każdego się czepiasz

może tobie to nie przeszkadza, ale mi tak - żyjemy w polsce i nie mam ochoty męczyć się z czytaniem opisu przeżutego, wyplutego przez translator gdy jesteś polką i po polsku zamieścić opis możesz się wysilić i napisać, a nie na odpierdol byle tylko baranów poleconych złapać i opis zamieszczać na odpierdol się

wżdy polacy nie gęsi i swój język mają - więc dbaj o polski opis a nie o takie coś co zamieszczasz czego się nawet czytać odechciewa

A tomazzi jak zawsze wypowiada się nie na temat, obraża innych i klnie...
Niech się w końcu ktoś tobą zajmie, bo tylko psujesz atmosferę na tym forum pokerface
Co do tematu, jaki jest przelicznik punkty/pieniądze ?

syrob idź dzieciaku bajki poopowiadaj o podawaniu "swojej" wypłaty skrojonej komuś w poszukiwaniu poleconych, bo swojej jako swojej nie posiadasz i posiadać nie możesz bo w danym serwisie nawet 1 centa$ nie zarobiłeś
od tego jest forum by pisać - nie podoba mi się coś to o tym piszę, jak ci coś nie pasuje to swój komentarz zachowaj dla siebie

do tego opisu nie da się czytać więc niech go zamieści po polsku, a nie po polskiemu no chyba iż jesteś .... i rozumiesz kalić mówić po polskiemu więc ci powiem w zrozumiałym dla ciebie języku :

kalić ci mówić idź się swoja zabawka z betona pobawita


RE: Wineuro PTP-IP - rayden - 02-01-2013 15:37

2@UP

Jak to nie wypowiada się na temat?

Dobrze, że zwrócił jej uwagę. Bo przeciętny użytkownik nie będzie wiedział o co w tym serwisie chodzi.


RE: Wineuro PTP-IP - raxos122 - 02-01-2013 16:13

Ile trzeba punktów na 1 euro? Wink


RE: Wineuro PTP-IP - mysza5000 - 02-01-2013 16:14

(02-01-2013 15:33)syrob napisał(a):  
(02-01-2013 14:31)tomazzi napisał(a):  
(02-01-2013 14:27)mysza5000 napisał(a):  
(02-01-2013 12:50)tomazzi napisał(a):  opis już byś dała napisany w języku polskim a nie w kali chcieć mówić po polskiemu ....

wiesz dlaczego każdego pouczasz jak to ma dawać tematy i jak kto ma pisać widzę tomazzi że każdego się czepiasz

może tobie to nie przeszkadza, ale mi tak - żyjemy w polsce i nie mam ochoty męczyć się z czytaniem opisu przeżutego, wyplutego przez translator gdy jesteś polką i po polsku zamieścić opis możesz się wysilić i napisać, a nie na odpierdol byle tylko baranów poleconych złapać i opis zamieszczać na odpierdol się

wżdy polacy nie gęsi i swój język mają - więc dbaj o polski opis a nie o takie coś co zamieszczasz czego się nawet czytać odechciewa

A tomazzi jak zawsze wypowiada się nie na temat, obraża innych i klnie...
Niech się w końcu ktoś tobą zajmie, bo tylko psujesz atmosferę na tym forum pokerface
Co do tematu, jaki jest przelicznik punkty/pieniądze ?

przelicznik jest 0,6euro centa= 1000pkt
szybko się zbiera na ebesucher.de wstawiasz link i szybko leci Smile lepsze od ptp24


RE: Wineuro PTP-IP - maciejrosa - 02-01-2013 22:16

jak zwykle pompa z tomazziego haha...a co do stronki zapisze sie