Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zarobić, żeby się nie narobić ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jak zarobić, żeby się nie narobić ? (/Temat-Jak-zarobic-zeby-sie-nie-narobic-62770)



Jak zarobić, żeby się nie narobić ? - IaaX96 - 02-01-2013 11:48

(Jeśli napisałem post w złym dziale, proszę o przeniesienie go)

Witam.
Chciałem Wam przedstawić pomysł na dobry zarobek. Pewnie myślicie, że mi odbiło, skoro dziele się swoim pomysłem. Odpowiem tak : Czemu pomysł ma leżeć, gdy ja nie mam czasu na jego realizację? Niech zrobią to inni a ja też zarobię (No może trochę mniej jak dawniej ale zarobię).

Ten pomysł jest dobry dla każdego z was. Jedynym haczykiem jest kapitał początkowy. Na szczęście w tym tym przypadku to wy wybieracie ile chcecie zainwestować. Może to być 20zł jak i również 20 000 zł. Wybór zostawiam Wam.

Przejdźmy do rzeczy. Nie zauważyłeś, że importowane rzeczy są sprzedawane w Polsce po większej cenie? Dlaczego nie mógł byś też z tego korzystać? Czasem trafiają się naprawdę fajne rzeczy, które w Polsce mają duży zbyt. Po długim czasie handlowania takimi rzeczami wiem co przyniesie większe zyski, dlatego zainteresowani mogą dostać ode mnie kilka wskazówek.

Na dzień dzisiejszy mogę pochwalić się licznymi znajomościami z zagranicznymi handlowcami, dlatego mogę sprowadzać przeróżne towary. Od zegarków, czapek po elektronikę itp.

Wielu z Was może obawiać się, że nie są to towary oryginalne. Powiem tak: mogę sprowadzić przedmioty zarówno oryginalne jak i nie oryginalne, dlatego nie ma się czego obawiać.

Może dla przykładu i do zachęcenia Was przedstawię jeden pomysł. Mianowicie chodzi o buty ''Vansy'' czy ''Conversy''. Jak wiadomo są to popularne wśród młodzieży buty, które kosztują 200-300 (w Polsce). Ja mogę sprowadzić takie buty za ok. 100-150 zł w oryginalnych pudełkach. Tak więc ok. 100 zł to moim zdaniem dobry zarobek z jednej pary butów.

Na początku może Was zniechęcić taka cena, dlatego oferuję też tańsze przedmioty. Mogą to być wisiorki, pierścionki, pendrive czy nawet fajki wodne.

Mam nadzieję, że wielu z Was zachęciłem do takiego biznesu i na pewno lada chwila otrzymam jakieś wiadomości Smile


RE: Jak zarobić, żeby się nie narobić ? - tomazzi - 02-01-2013 11:57

ja już jestem zachęcony i już frunę tylko poczekaj red bull wypiję by mi skrzydła urosły

a na poważnie - to naiwnych szukaj gdzie indziej


Jak zarobić, żeby się nie narobić ? - Admin - 02-01-2013 11:58

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.