Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam konto Origin z gra FIFA13 PL + sklad FUT - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam konto Origin z gra FIFA13 PL + sklad FUT (/Temat-Sprzedam-konto-Origin-z-gra-FIFA13-PL-sklad-FUT-62759)

Strony: 1 2


Sprzedam konto Origin z gra FIFA13 PL + sklad FUT - powertoken - 01-01-2013 20:54

1.Nazwa przedmiotu KONTO ORIGIN :

Witam,

z racji braku czasu postanowilem sprzedac swoje konto origin z gra fifa13 i skladem FUT jaki udalo mi sie zlozyc, oto on:

http://pics.tinypic.pl/i/00227/dsezycliap1a.jpg- 1 sklad
http://files.tinypic.pl/i/00227/2iuunet30t99.jpg - rezerwa


Mysle, ze sklad jest atrakcyjny, by go zlozyc wlozylem sporo czasu i nerwow..

Konto znajduje sie na specjalnie stworzonym emailu do ktorego podam haslo i login (podobnie jak do konta origin) Wszelkie hasla beda mogly zostac zmienione. Jesli ktos zechce istnieje mozliwosc zmiany emaila przypisanego do konta origin (wyjasnie jak i podam wszelkie konieczne dane).

Oryginalna gre sciagniemy po zalogowaniu sie na owe konto.

Dodatkowo co niedziela otrzymamy zlota paczke (za zamowienie gry w preorderze)

Cena do negocjacji - sposob zaplaty tez (jesli ktos sobie zyczy poza allegro to: preferuje moneybookers, ale opcja paysafecard lub bon ukash tez wchodzi w gre)

Mozliwe wystawienie aukcji na allegro.

Moje gg: 37063289


RE: Sprzedam konto Origin z gra FIFA13 PL + sklad FUT - Mol - 01-01-2013 22:12

Kupuje


RE: Sprzedam konto Origin z gra FIFA13 PL + sklad FUT - duzypawel - 02-01-2013 10:05

aktualne jeszcze?


RE: Sprzedam konto Origin z gra FIFA13 PL + sklad FUT - powertoken - 02-01-2013 11:47

kolega zdeklarowal sie, ze wieczorem robimy transakcje


RE: Sprzedam konto Origin z gra FIFA13 PL + sklad FUT - duzypawel - 02-01-2013 11:56

w razie jakby się rozmyślił to dawaj znać na PW.


RE: Sprzedam konto Origin z gra FIFA13 PL + sklad FUT - FeCra - 02-01-2013 12:04

Max 50zł
Keya można kupić za 60zł wiec cena same konta to max 40zł
a skład max 10zł.
Masz formacje 4-4-2 a w swoim składzie masz tylko menedżera i ŚO pod te formacje
David Villa jest Lewo skrzydłowym a ty go masz na Prawego napastnika.
Kraje są chyba wszystkie w tym składzie wiec takie jest zgranie, gdybyś miał zawodników tylko z ligi Hiszpańskiej było by zgranie 100.

Według mnie totalny burdel w tym składzie.


RE: Sprzedam konto Origin z gra FIFA13 PL + sklad FUT - powertoken - 02-01-2013 12:16

(02-01-2013 12:04)FeCra napisał(a):  Max 50zł
Keya można kupić za 60zł wiec cena same konta to max 40zł
a skład max 10zł.
Masz formacje 4-4-2 a w swoim składzie masz tylko menedżera i ŚO pod te formacje
David Villa jest Lewo skrzydłowym a ty go masz na Prawego napastnika.
Kraje są chyba wszystkie w tym składzie wiec takie jest zgranie, gdybyś miał zawodników tylko z ligi Hiszpańskiej było by zgranie 100.

Według mnie totalny burdel w tym składzie.

Po 1sze: zgranie liczy sie tylko 1 skladu (ktory jest wystawiony) a nie rezerwy. Rezerwa jest oddzielna, bo gralem 3-4 mecze Hiszpanami, potem 1-2 Wlochami, dla odbudowania kondycji tych 1szych
Po 2gie: 1 sklad zlozony jest z hiszpanow / pilkarzy z ligi hiszpanskiej, rezerwa to oddzielna 11 pilkarzy w wiekszosci z ligi wloskiej
Po 3cie: zdaje sobie sprawe, ze nie jest to jakis koks sklad, dlatego cena jaka mnie interesuje to 50 zl - nie wiecej, nie mniej.
Po 4te: Dla villi wystarczy kupic karte i bedzie PN, to samo tyczy sie reszty.


RE: Sprzedam konto Origin z gra FIFA13 PL + sklad FUT - FeCra - 02-01-2013 12:49

ale masz formacje 4-4-2 a w twoim składzie aż 9 osób nie ma takiej formacji, czyli jest potrzebne aż 9 kart zmiany formacji, a taka karta na 4-4-2 kosztuje minimum 8000.
8000 coinsów razy 9 + zmiana pozycji dla villi to prawie 100 000 coinsów


RE: Sprzedam konto Origin z gra FIFA13 PL + sklad FUT - powertoken - 02-01-2013 12:54

tansza jest ta karta, kupilem ja fabregasowi kiedys za 800 Smile

szczerze to nie mialem konkretnej formacji.. gralem w zaleznosci od rywala
sanczez moze grac w ataku, pedro tak samo

ale cena 50 zl chyba nie jest jakos bardzo wygorowana?
tym bardziej ze oddaje konto za 2x20 paysafecard


RE: Sprzedam konto Origin z gra FIFA13 PL + sklad FUT - duzypawel - 02-01-2013 12:57

(02-01-2013 12:49)FeCra napisał(a):  ale masz formacje 4-4-2 a w twoim składzie aż 9 osób nie ma takiej formacji, czyli jest potrzebne aż 9 kart zmiany formacji, a taka karta na 4-4-2 kosztuje minimum 8000.
8000 coinsów razy 9 + zmiana pozycji dla villi to prawie 100 000 coinsów

no i co? może grał tak jak lubi, takimi piłkarzami jak lubi i takim ustawieniem jak lubi? a teraz nie gra bo nie lubi i sprzedaje grę - chcesz kupić?

jeśli chcesz pochwalić się swoją wiedzą / składem tudzież nie wiem czym tam jeszcze to śmigaj do działu off topic albo na forum fify Smile

ja sam również grywam w takie piłerskie giery swoimi ulubionymi drużynami i piłkarzami i jebie mnie czy jakbym miał jakiegoś murzyna zamiast indianina to drużyna miałaby o 2 punkciki lepsze staty Smile