Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
wypłaty z niemieckiego autosurfu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zdobyte Nagrody (/Forum-Zdobyte-Nagrody-149)
+--- Dział: Wypłaty (/Forum-Wyplaty-165)
+--- Wątek: wypłaty z niemieckiego autosurfu (/Temat-wyplaty-z-niemieckiego-autosurfu-62749)



wypłaty z niemieckiego autosurfu - dondoonsie - 01-01-2013 16:54

Ref: http://www.ebesucher.com/?ref=adix1310

[Obrazek: 2nqrt4g.jpg]

[Obrazek: sceoi8.jpg]


RE: wypłaty z niemieckiego autosurfu - marcel_kk - 01-01-2013 17:33

Ile czasu zbierane przy ilu poleconych?
Jakie minimum ?


RE: wypłaty z niemieckiego autosurfu - dondoonsie - 01-01-2013 20:20

Wypłata od 2 euro 100 000 punktów
Zbierane w miesiąc.
Nie surfuję 24/7, ale mam 60 poleconych.

Jeżeli zacząłeś przygodę z ebesucher i masz np 10 000 punktów i stwierdziłeś że nie ma sensu zarabianie to ja mogę od ciebie odkupić każdą ilość punktów.

*Płacę na paypal.
*Przesyłka punktów poprzez transfer na stronie

Pisać na gg: 6783325


RE: wypłaty z niemieckiego autosurfu - Lerum - 06-01-2013 11:23

No tak, poleceni. Gratulacje Smile


RE: wypłaty z niemieckiego autosurfu - dondoonsie - 07-01-2013 13:38

Ja takie coś sobie wykminiłem:

Na kompie mam włączony surf na koncie głównym. Kupiłem konto shell na 3 miesiące ale wyszukałem bardzo tanią ofertę w sumie to indywidualna oferta. Tam postawiłem surf ref z 1 konta.
Czyli zarabiam na dwóch kontach przesyłam punkty z konta ref na konto główne dodatkowo zarabiam z refa. Taka moja taktyka.

Jeszcze druga sprawa. Skupuję punkty z tego surfa. Na paypal płacę kase. Czyli jeżeli ktoś ma powiedzmy 10 000 punktów i nie stwierdził że nie chce surfować to ja kupię wszystkie ilości punktów.


RE: wypłaty z niemieckiego autosurfu - wojteks102 - 08-01-2013 20:31

dondoosie mam bardzo fajny sposób na pkt do ebesuchera ,tylko ,że nie wiem dokładnie czy da się je później wypłacić. Odezwij się na PW lub GG Smile


Odp: wypłaty z niemieckiego autosurfu - miniek9090 - 08-01-2013 20:36

Czy skupujesz np 5k pkt?? Jaka stawka za 10 k pkt??

zatapatalkowane ala miniacz