Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
GoldTasks.com (Strona typu get-paid.com) tylko 0,05$ minimum do wypłaty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: GoldTasks.com (Strona typu get-paid.com) tylko 0,05$ minimum do wypłaty (/Temat-GoldTasks-com-Strona-typu-get-paid-com-tylko-0-05-minimum-do-wyplaty-62735)

Strony: 1 2


GoldTasks.com (Strona typu get-paid.com) tylko 0,05$ minimum do wypłaty - Faftaq - 01-01-2013 02:59

Jest to strona do złudzenia przypominająca get-paid.com. Zarabiamy tam wykonując różnego rodzaju akcje np:
- wideo
- ankiety
- rejestracje
- taski

Minimum do wypłaty wynosi tylko 0,05$!!! Wypłaty realizowane są do 48h na:
- Paypal
- Liberty Reserve
- AlertPay (Aka Payza)

Ja głównie zarabiam na tasku z zaznaczaniem zdjęć łamiących regulamin. Na get-paid.com za taki task dostaje się 0,03$ a na goldtasks.com 0,02$. Niby mniej płaci ale według mnie szybciej i łatwiej można zarobić ponieważ wystarczy tylko zaznaczyć obrazek, który łamie regulamin, a nie tak jak na get-paid.com wybrać jeszcze kategorię. Zrobienie takiego tasku zajmuje max 20 sek.

Są 3 poziomy poleconych:
- Junior (20% zarobków poleconego 1 stopnia i 10% zarobków poleconego 2 stopnia)
- Senior - potrzeba 150 poleconych (25% zarobków poleconego 1 stopnia i 15% zarobków poleconego 2 stopnia)
- Master - potrzeba 500 poleconych (30% zarobków poleconego 1 stopnia i 20% zarobków poleconego 2 stopnia)

Wypłaty za poleconych realizowane są w każdy piątek.

Zapraszam wszystkich do rejestracji!!

Czysty link:
http://www.goldtasks.com


Wypłata:
[Obrazek: beztytuutlx.jpg]


W razie pytań proszę pisać Big Grin

Zapewniam pomoc refom!!


RE: GoldTasks.com (Strona typu get-paid.com) tylko 0,05$ minimum do wypłaty - Matheo249 - 01-01-2013 03:07

Jeżeli wypłacają i pokażesz dowód wypłaty to się rejestruje z refa Big Grin Akurat jestem na get-paid.com także chyba nie powinienem mieć problemu z wykonywaniem tego tasku z obrazkami Big Grin


RE: GoldTasks.com (Strona typu get-paid.com) tylko 0,05$ minimum do wypłaty - Faftaq - 01-01-2013 03:27

Czytałem komentarze na necie i na 99% wypłacają. Wydaje mi się że ta stronka jest tego samego właściciela co get-paid.com ponieważ wygląda praktycznie tak samo.


RE: GoldTasks.com (Strona typu get-paid.com) tylko 0,05$ minimum do wypłaty - Matheo249 - 01-01-2013 03:29

Na serio minimum w 2 minuty? Też masz 5 stron, ale po 2 centy?


RE: GoldTasks.com (Strona typu get-paid.com) tylko 0,05$ minimum do wypłaty - Faftaq - 01-01-2013 03:34

Nie ma 5 stron tylko 1 i na niej jest ~100 zdjęć. Wydaje się dużo ale tak jak wcześniej pisałem wystarczy kliknąć zdjęcie żeby zaznaczyć, nie trzeba wybierać zasady, którą łamie. Zrobienie 1 tasku dosłownie z zegarkiem w ręku zajmuje 20-30 sekund. Warto najpierw przeczytać zasady bo są trochę bardziej rygorystyczne niż na get-paid. Tutaj nawet goła klata chłopa łamie regulamin.


RE: GoldTasks.com (Strona typu get-paid.com) tylko 0,05$ minimum do wypłaty - tomazzi - 01-01-2013 08:33

fataq a ty powinieneś zapoznać się z regulaminem forum którego kompletnie nie znasz :

- brak postów by móc zamieścić reflink w swoim poście


RE: GoldTasks.com (Strona typu get-paid.com) tylko 0,05$ minimum do wypłaty - syrob - 01-01-2013 08:51

Nie dość, że reflink, to jeszcze błędny opis...
Wypłaty nie są realizowane od tak, w 48h jak w get-paid. Tu admin sprawdza wykonane akcje co każdy WTOREK/ŚRODĘ, i jak zaliczysz, to dopiero wypłaca. Udało mi się uzbierać tam ponad 5$, po czym uznali, że oszukiwałem przy wypełnianiu ofert i anulowali wszystko.
Nie polecam tego serwisu z dwóch powodów:
1. Niskie minimum nic tutaj nie znaczy. Uzbierasz te 0.05$ w 2 minuty, ale na wypłatę czekasz nawet ponad tydzień.
2. Oferty niby zalicza, ale scami przy wypłatach...
Już lepiej poświęcić swój czas w get-paid, i mieć zagwarantowaną wypłatę, a minimum nie wynosi o wiele więcej.


RE: GoldTasks.com (Strona typu get-paid.com) tylko 0,05$ minimum do wypłaty - Faftaq - 01-01-2013 15:12

Niby piszą że wypłaty w 48h. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Kod:
Your CASHOUT request was submitted successfully.
You have cashed out $X.XX!
You should receive your money within the next 48 hours!



RE: GoldTasks.com (Strona typu get-paid.com) tylko 0,05$ minimum do wypłaty - Magnus - 01-01-2013 19:10

Post edytowany za mało postów na reflink.


RE: GoldTasks.com (Strona typu get-paid.com) tylko 0,05$ minimum do wypłaty - Faftaq - 01-01-2013 19:27

Już jest 10 postów Big Grin