Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Do usunięcia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Do usunięcia (/Temat-Do-usuniecia-62720)



Do usunięcia - Mistrzuuu - 31-12-2012 15:15

Do usunięcia


RE: Przeczytaj zanim skorzystasz z typów z tego działu - malpa2 - 31-12-2012 16:04

Ale chyba każdy ma swój rozum i gra czyjeś typy na własną odpowiedzialność więc po co ten temat?

Dla mnie bez sensu.. chciałeś sie popisać czy jak? facepalm


RE: Przeczytaj zanim skorzystasz z typów z tego działu - daniel42na - 31-12-2012 16:09

Nie przesadzajmy, każdy ma swój rozumek i wolną wole, troche ludzi podaje tutaj serie typów, jednak nikogo nie nakłaniają ani nie zmuszają do obstawiania ich.
Byli oszuści typu git.. Fakt faktem oszukiwał, ale racjonalnie myślący człekokształtny nie wierzy w bukmacherke jako 100 procentowy i pewny sposób zarobku.
Zawsze będę powtarzał, że to w dużym stopniu loteria i nie wszystko da się przewidzieć, bo taki jest sport.


RE: Przeczytaj zanim skorzystasz z typów z tego działu - Mistrzuuu - 31-12-2012 16:31

Właśnie o to chodzi, że nie każdy ma rozum panie małpa2 i panie daniel42na. Czy chciałem się popisać? Ciekawe czym postem z ostrzeżeniem innych? Nie macie już gdzie odpisywać z tymi durnymi uwagami.
Skoro masz rozum i wolną wolę to dlaczego na na butelce z denaturatem jest napisane żebyś go nie spożywał? Dlaczego moderatorzy usuwają posty z magicznymi sposobami na wygraną w ruletce? Właśnie dlatego by wbić tłukom do głowy że pewnych rzeczy sę nie robi, tak samo jest z moim postem, ja napisałem tylko ostrzeżenie.


RE: Przeczytaj zanim skorzystasz z typów z tego działu - daniel42na - 31-12-2012 16:39

Durny temat to durna uwaga. Uspokój się, bo to tylko forum. Jak każdy ma rozum to pozwól mu się nim posługiwać, rozumiem że jesteś zbulwersowany typami które podają tutaj niektórzy, ale nie robią tym nic złego.
Jednym wychodzi to lepiej innym gorzej, a to że niektórym wychodzi wybitnie nieumiejętnie to fakt, ale nic na to nie poradzisz. Swoją drogą nie robią oni nic złego tylko na swój sposób próbują swoich sił w typowaniu i to jest ok.
Nikt nie pisze "profesjonalne typy, trafialność 100%".


RE: Przeczytaj zanim skorzystasz z typów z tego działu - Mistrzuuu - 31-12-2012 17:15

Ja jestem spokojny i nie jestem zbulwersowany, napisałem tylko ostrzeżenie, a ty już wyskakujesz z jakimiś swoimi wyobrażeniami na temat rozumu i się popisujesz.
Skoro temat jest nieodpowiedni jak twierdzi tutaj użytkownik daniel42na to proszę moderatora o jego usunięcie.


RE: Przeczytaj zanim skorzystasz z typów z tego działu - paskur - 31-12-2012 17:17

Heh ludzkiej głupoty i tak nie da rady zatrzymać ;] Nie tylko w bukmacherce ale we wszystkim co w życiu może spotkać ;]


RE: Przeczytaj zanim skorzystasz z typów z tego działu - GrzesiX - 01-01-2013 02:29

Wiadomo, że jak ktoś wyskoczy mi z tekstem:

Cytat:Graj ze mną, a zarobisz swój pierwszy milion złotych!

to mu nie uwierzę. Ale jak ktoś po tych 2 tygodniach typowania, będzie osiągał znakomite wyniki, wykaże się fachową wiedzą w dziedzinie, to dlaczego mu nie zaufać? W bukmacherstwie są wzloty i upadki, dlatego najważniejszą cechą osoby, która zechce typować - jest ODPOWIEDZIALNOŚĆ


RE: Do usunięcia - duzypawel - 02-01-2013 09:53

(31-12-2012 15:15)Mistrzuuu napisał(a):  Do usunięcia

dzięki za ostrzeżenie! Smile


Do usunięcia - Roben - 02-01-2013 13:12

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.