Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] dwie postacie shakes&fidget (s3 i s16) zwiadowca lvl 255! i mag ~60 lvl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Sprzedam] dwie postacie shakes&fidget (s3 i s16) zwiadowca lvl 255! i mag ~60 lvl (/Temat-Sprzedam-dwie-postacie-shakes-fidget-s3-i-s16-zwiadowca-lvl-255-i-mag-60-lvl-62719)



[Sprzedam] dwie postacie shakes&fidget (s3 i s16) zwiadowca lvl 255! i mag ~60 lvl - cdf91 - 31-12-2012 15:12

Witam serdecznie jeszcze w starym roku. Smile Do rzeczy:

1.Nazwa przedmiotu : Do zaoferowania mam wysokolevelową postać w jednej z czołowych gildii na trzecim serwerze s&f, a także nieco mniej rozwiniętego maga na s16 w aktywnej gildii.
2.Opis przedmiotu : Jest to zwiadowca na 255 poziomie, posiada kilkanaście grzybów na koncie, kilka milionów złota, mikstury, najlepszego wierzchowca. Zabezpieczone ma 120 poziomów lochów plus 36 poziomów wieży. Klaser zapełniony w ponad 96% i złożone zwierciadło.Postać znajduje się od dłuższego czasu w jednej z czołowych gildii na serwerze i świetnie wciąż się rozwija. Z kolei mag jest na ~60 levelu (ciężko dokładnie określić, bo bardzo szybko się rozwija). Również posiada kilkanaście grzybów i najszybszego wierzchowca, jest w aktywnej gildii (ostatnio zrobiliśmy poziom lochów), a wszystko to na s16.

!!! Możliwość sprzedaży postaci oddzielnie.!!!


3.Zdjęcia : na życzenie zdecydowanych(!) na kupno.
4.Kontakt : tutaj poprzez temat.
5.Cena? Do ustalenia, proszę propozycje, a odniosę się do nich. Smile
6.Sposób zapłaty za przedmiot : PayPal - mogę podać adres e-mail na którym są zarejestrowane konta, wyślesz mi wiadomość, a ja na nią odpiszę, by zweryfikować, że to nie fejk, po zaksięgowaniu kwoty na koncie wysyłam hasła: do skrzynki i postaci w grze.


RE: [Sprzedam] dwie postacie shakes&fidget (s3 i s16) lvl 255! i ~60 lvl - cdf91 - 03-01-2013 09:12

Widzę, że nie widać chętnych, więc moje propozycje:
- zwiadowca: 80 zł,
- mag 20 zł.


[Sprzedam] dwie postacie shakes&fidget (s3 i s16) - cdf91 - 19-01-2013 19:37

70 za zwiadowcę - moje ostatnie słowo. Potencjalni chętni niech się szybko decydują, bo jeden zainteresowany ma mi dać znać w poniedziałek (tj. 21.01.)!

I uwaga - kolejna osoba, która będzie zwyczajnie SĘPIĆ i zawracać mi głowę nie mając kasy niech od razu sobie daruje. Przez chwilę było to śmieszne, ale teraz jest po prostu żałosne, ludzie nie macie za grosz godności? facepalm


[Sprzedam] dwie postacie shakes&fidget (s3 i s16) zwiadowca lvl 255! i mag ~60 lvl - Admin - 31-01-2013 11:01

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.