Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj 3000 miesięcznie ostatnie 2 sztuki! Jest recenzja! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zarabiaj 3000 miesięcznie ostatnie 2 sztuki! Jest recenzja! (/Temat-Zarabiaj-3000-miesiecznie-ostatnie-2-sztuki-Jest-recenzja-62699)

Strony: 1 2 3 4


RE: Zarabiaj 3000 miesięcznie + gwarancja zwrotu pieniędzy - tomazzi - 05-01-2013 07:30

(05-01-2013 06:16)Nicktim napisał(a):  Już po nicku tarot_ilona było wiadomo, że coś z wróżbami. Co do samego sposobu to jak yazir napisał systematyczność, lecz 3-tyś miesięcznie to raczej ciężko zarobić.

uwierz, że są na tym świecie debile co x więcej zapłacą - w dzisiejszych czasach większość chce znać przyszłość co ich czeka i ziarnko do ziarnka i uzbiera się miarka, poszukaj w sieci jakie statystyki mają nocne programy wróżbiarskie na tvn7 lub polsat = ładna kasa
tarot dziedzina czarnej magii to już w ogóle temat jak rzeka
osobiście we wróżby nie wierzę ale są ludzie co ich to nakręca, są co umieją wróżyć a są tacy co wciskają kit i ciemnotę by kasę z tego czerpać na naiwnych chcących poznać przyszłość


RE: Zarabiaj 3000 miesięcznie + gwarancja zwrotu pieniędzy - hariti - 05-01-2013 13:59

(05-01-2013 06:16)Nicktim napisał(a):  Już po nicku tarot_ilona było wiadomo, że coś z wróżbami. Co do samego sposobu to jak yazir napisał systematyczność, lecz 3-tyś miesięcznie to raczej ciężko zarobić.

Napisałem już wcześniej, że nie chodzi o wróżby

Wciąż zostały dwie sztuki i jest już recenzja


RE: Zarabiaj 3000 miesięcznie + gwarancja zwrotu pieniędzy - tomazzi - 05-01-2013 14:05

mnie osobiście recenzja nie zachęciła do zakupu a wręcz zniechęciła
dla mnie z twojej strony celowe zagrania z opóźnieniem przesłania do recenzji by yazir nie zdążył sprawdzić pod kątem zarobków, a opinia z ceną pokrywa się z moją opinią jeszcze sprzed pojawienia się recenzji tzn jest za wysoka i nie zapłacę za poradnik takiej kwoty gdzie większość zawartych w nim informacji mam zupełnie za free na forum


RE: Zarabiaj 3000 miesięcznie ostatnie 2 sztuki! Jest recenzja! - hariti - 05-01-2013 14:14

Nie opóźniałem celowo, bo napisałem na początku, że wyjeżdżam na sylwestra i będę dopiero drugiego stycznia.

Co do recenzji być może poradnik nie dostał idealnej noty, jednak da się na nim zarobić i nie jest żadną ściemą i naciąganiem jak zarzucało mi wiele osób. Nie ma sensu się kłócić, jeżeli ktoś jest zainteresowany proszę o kontakt gg, bo zostały ostatnie 2 sztuki.

Cena do niewielkiej negocjacji

Dzięki za recenzję Big Grin

EDIT

Została ostatnia sztuka aktualna do piątku (otrzymałem propozycję zamiany za inny wartościowy poradnik i w piątek na nią przystanę)

W związku z pytaniami w metodę wkłada się sporo pracy codziennie jednak zarobki są stabilne i naprawdę dobre

POLECAM


RE: Zarabiaj 3000 miesięcznie ostatnie 2 sztuki! Jest recenzja! - lubiejagody - 09-01-2013 16:11

@hariti jesteś zwykłym oszustem! Nie mówię tego bezpodstawnie, oszukałeś mnie i ok 30 innych osób na allegro. Może Twój świetny poradnik obejmuje oszukiwanie ludzi na małe kwoty?
Dwie z aukcji:
http://allegro.pl/show_item.php?item=2864720788
http://allegro.pl/zarabianie-zarabiaj-przez-internet-facebook-fani-i2862077330.html

A w google znalazłem jeszcze kilka innych i Twoje prawdziwe dane. Nie pozdrawiam i lepiej żebyś zwrócił te pieniądze.


RE: Zarabiaj 3000 miesięcznie ostatnie 2 sztuki! Jest recenzja! - Babcia_Irenka - 09-01-2013 16:49

Uwierzyłbym, gdyby osoby które zakupiły ten poradnik napisały krótką recenzje Smile


RE: Zarabiaj 3000 miesięcznie ostatnie 2 sztuki! Jest recenzja! - duzypawel - 14-01-2013 15:51

(09-01-2013 16:11)lubiejagody napisał(a):  @hariti jesteś zwykłym oszustem! Nie mówię tego bezpodstawnie, oszukałeś mnie i ok 30 innych osób na allegro. Może Twój świetny poradnik obejmuje oszukiwanie ludzi na małe kwoty?
Dwie z aukcji:
http://allegro.pl/show_item.php?item=2864720788
http://allegro.pl/zarabianie-zarabiaj-przez-internet-facebook-fani-i2862077330.html

A w google znalazłem jeszcze kilka innych i Twoje prawdziwe dane. Nie pozdrawiam i lepiej żebyś zwrócił te pieniądze.

heh, no i już po szumie Smile wszystkie poradniki widocznie się już sprzedały i autor nie ma nic do dodania Smile


Zarabiaj 3000 miesięcznie ostatnie 2 sztuki! Jest recenzja! - surfer0700 - 26-06-2013 18:08

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.