Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj 3000 miesięcznie ostatnie 2 sztuki! Jest recenzja! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zarabiaj 3000 miesięcznie ostatnie 2 sztuki! Jest recenzja! (/Temat-Zarabiaj-3000-miesiecznie-ostatnie-2-sztuki-Jest-recenzja-62699)

Strony: 1 2 3 4


RE: Zarabiaj 3000 miesięcznie + gwarancja zwrotu pieniędzy - damianus627 - 04-01-2013 15:17

No to ciekawi mnie co będzie w środku.


RE: Zarabiaj 3000 miesięcznie + gwarancja zwrotu pieniędzy - Roxi5017 - 04-01-2013 15:38

Moim zdaniem pisze tylko, że coraz mniej sztuk, żeby przed recenzją yazira ktoś go jeszcze kupił i zarobił na tym Wink


RE: Zarabiaj 3000 miesięcznie + gwarancja zwrotu pieniędzy - hariti - 04-01-2013 19:38

No i zostały 2 sztuki! Czyżby poradnik miał rozejść się jeszcze przed recenzją?

Przypominam gg: 45837923

Liczy się kolejność wpłat

Pozdrawiam i zachęcam - warto


RE: Zarabiaj 3000 miesięcznie + gwarancja zwrotu pieniędzy - Krissu - 04-01-2013 19:41

Mogę zapytać, kto kupił? Albo ktoś może się pochwalić zakupem? Czy zwykły blef? : )


RE: Zarabiaj 3000 miesięcznie + gwarancja zwrotu pieniędzy - Driver494 - 04-01-2013 20:34

(03-01-2013 13:40)hariti napisał(a):  Konta zablokowane, bo podbijałem sobie licytacje, a nie za negatywy - wystarczy wejść w kartę użytkownika i sprawdzić.

Człowieku masz naje**ne negatywów i mydlisz tu ludziom oczy licząc na to że nie zechce im się sprawdzić. Na Twoje nieszczęście właśnie to sprawdziłem.

Mnie też interesuje kto zakupił poradnik i ile już na tym zarobił.


RE: Zarabiaj 3000 miesięcznie + gwarancja zwrotu pieniędzy - tomazzi - 04-01-2013 20:42

jeśli masz ludzi na tym forum za debili i myślisz, że ktoś jest tak głupi jak ty mądry to polecam zmienić lekarza i wróżkę

bajeczki to wybierz się dzieciom w przedszkolu i opowiedz -na tym forum nie ma idiotów którzy kupują kota w worku
po pozytywnej recenzji nie dziwiłbym się schodzącym poradnikiem w ilości w dół, ale przed to wiesz co powiem tak :

idź się leczyć na nogi bo na głowę już za późno jeśli myślisz, że ktoś ci w opowiastki o złotych górach na twoje słowo wystarczy którym sobie można 4 litery podetrzeć

są 3 prawdy : prawda, tyż prawda i g... prawda
twoja prawda o zakupach przed recenzją to 2 ostatnie prawdy z opisu wyżej


RE: Zarabiaj 3000 miesięcznie + gwarancja zwrotu pieniędzy - Yogii - 04-01-2013 20:43

kupił święty dygdy.... znasz goHuh


RE: Zarabiaj 3000 miesięcznie + gwarancja zwrotu pieniędzy - hariti - 05-01-2013 02:14

Czy jeżeli zamieszczę screeny przelewów od kupujących to wszyscy wyżej podpisani przeproszą za trolowanie nie mając pojęcia o treści poradnika? Big Grin

Czy znowu zacznie się dyskusja o fakescreenach itd

Driver

http://allegro.pl/show_user.php?search=halcon_
http://allegro.pl/show_user.php?search=tarot_ilona
http://allegro.pl/show_user.php?search=romano141

Wg mnie są 3 negatywy na ponad 250 pozytywów. To Twoim zdaniem jest "na*bane negatywów"? Big Grin

Dalej zostały dwa poradniki, ale przypuszczam, że po recenzji rozejdą się w ciągu godziny.

Jutro może być utrudniony kontakt w godzinach wieczornych więc zachęcam do zakupu poradnika wcześniej.

Pozdrawiam


RE: Zarabiaj 3000 miesięcznie + gwarancja zwrotu pieniędzy - yazir - 05-01-2013 03:44

Recenzja / Opinia
Poradnik dostałem trochę później niż miałem dostać przez co moje plany zmieniły się i nie mogłem poświęcić mu tyle czasu ile planowałem.
Po pierwsze, wymagana jest systematyczność, nie pracujesz nie zarabiasz.
Po drugie, wg mnie jednak na początku nie bedzie tego zysku, bo trzeba przygotować "zaplecze" co zajmie ok 4-5 dni. Własnie dlatego nie mogłem sprawdzić czy faktycznie da się tyle zarobić.
Część informacji zawartych w poradniku można znaleźć w dziale Poradniki na forum, ale jest też kilka rad których nikt nie pisał (a przynajmniej nie znalazłem)
BONUS
Do poradnika autor dołącza ciekawy pomysł na sprzedaż produktu fizycznego, ale można podciągnąć to jako metodę średnio fair wobec kupujących. Co jednak nie jest oszustwem

Podsumowując, metoda faktycznie pozwala zarobić, ale wg mnie te 3k jednak mogą być trudne do osiągnięcia. Szczególnie dla leniwych, niesystematycznych osób.
Według mnie cena jest za wysoka, dlaczego? Sporo informacji jest bardzo łatwo dostępnych, chociażby na forum. Jeśli jednak ktoś potrzebuje "hoł knoł" do zarabiania może zainteresować się tą propozycją.

Jeśli o czymś zapomniałem to dopiszę później bo jest dość późna pora, a już denerwuje mnie spam z pytaniami o recenzję tego poradnika.


RE: Zarabiaj 3000 miesięcznie + gwarancja zwrotu pieniędzy - Nicktim - 05-01-2013 06:16

Już po nicku tarot_ilona było wiadomo, że coś z wróżbami. Co do samego sposobu to jak yazir napisał systematyczność, lecz 3-tyś miesięcznie to raczej ciężko zarobić.