Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj 3000 miesięcznie ostatnie 2 sztuki! Jest recenzja! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zarabiaj 3000 miesięcznie ostatnie 2 sztuki! Jest recenzja! (/Temat-Zarabiaj-3000-miesiecznie-ostatnie-2-sztuki-Jest-recenzja-62699)

Strony: 1 2 3 4


RE: Zarabiaj 3000 miesięcznie + gwarancja zwrotu pieniędzy - daniel42na - 31-12-2012 00:52

Wtrące swoje 3 grosze:
Są osoby które próbują recenzować poradniki po samym przeczytaniu, na oko lub wg swoich uprzedzeń i widzimisie - często mija się to z prawdą, co naprawde zniechęca.
Recenzja po wytestowaniu sposobu będzie chyba najlepiej wiarygodna i apelował bym do wszystkich tutorów o taką taktyke.


RE: Zarabiaj 3000 miesięcznie + gwarancja zwrotu pieniędzy - sacrifice - 31-12-2012 00:55

http://allegro.pl/zarabianie-przez-internet-facebook-coco-boss-3000-i2760841471.html

ta aukcja to niby zbieg okoliczności?

i te przelewy z PAYU na kwote 29zł?

sam się wkopałeś - http://allegro.pl/1000-fanow-lubie-to-facebook-fani-najlepsza-cena-i2785558115.html


RE: Zarabiaj 3000 miesięcznie + gwarancja zwrotu pieniędzy - luu - 31-12-2012 01:11

300zł za szablon aukcji i kontakt do wróżki?

Według mnie, cena przesadzona. Wszystko można znaleźć nawet na tym forum. Szablon da się napisać samemu, ew. gotowca poszukać u wuja google Wink

#dobranoc Wink

edit: i wszystkie konta na Allegro zablokowane. ;/
edit2: *zawieszone


RE: Zarabiaj 3000 miesięcznie + gwarancja zwrotu pieniędzy - fakeplayer - 31-12-2012 06:24

widocznie użytkownik chcący sprzedać kota w worku bez wąsów :]


RE: Zarabiaj 3000 miesięcznie + gwarancja zwrotu pieniędzy - hariti - 03-01-2013 13:40

Dziękuję za wszystkie pozytywne głosy osób nie znających się na temacie Big Grin

Konta zablokowane, bo podbijałem sobie licytacje, a nie za negatywy - wystarczy wejść w kartę użytkownika i sprawdzić.

Poradnik oddany do recenzji + jedna sztuka sprzedana

Zmiana jest taka, że sprzedaję jednak tylko 5 sztuk by osoby kupujące mogły jeszcze bardziej zmaksymalizować zyski

Zatem zostały 3 sztuki!


RE: Zarabiaj 3000 miesięcznie + gwarancja zwrotu pieniędzy - yazir - 03-01-2013 14:11

Potwierdzam, dostałem poradnik do recenzji tzn pierwszą część. A wieczorem mam dostać jeszcze bonus jakiś podobno Huh


RE: Zarabiaj 3000 miesięcznie + gwarancja zwrotu pieniędzy - Krissu - 03-01-2013 14:25

Kiedyś dodałem post w złym temacie. Smile
'Powiem tak. Poczekajmy na recenzje yazira, wszystkie tutaj komentarze są całkowicie zbyteczne. Jeżeli faktycznie będzie to jakaś perełka, zaklepuję jedną sztukę.' ; )


RE: Zarabiaj 3000 miesięcznie + gwarancja zwrotu pieniędzy - Madroxx - 03-01-2013 14:42

Strzelam, że w poradniku jest jak sprzedawać wróżby na Allegro. Temat ciekawy więc czekam na opinie yazira.


RE: Zarabiaj 3000 miesięcznie + gwarancja zwrotu pieniędzy - damianus627 - 03-01-2013 14:47

Jak w środku jest o sprzedawania wróżb na allegro to ja znam ten sposób od wujka google za darmo.


RE: Zarabiaj 3000 miesięcznie + gwarancja zwrotu pieniędzy - hariti - 04-01-2013 12:06

Up do wróżb Big Grin

Zgadliście.. Chciałem sprzedać poradnik o pisaniu wróżb na allegro za 300 zł. Temat do zamknięcia

Żartuję oczywiście Big Grin

Poradnik nie dotyczy wróżb, ale żadna praca nie hańbi

W związku z dużym zainteresowaniem podaje moje gg 45837923

UWAGA!

Zostały 3 sztuki, a już 5 osób prosiło o zarezerwowanie poradnika do otrzymania recenzji

W związku z tym nie mogę obiecać rezerwacji i liczy się kolejność wpłat

Druga część, z lekkim poślizgiem już podesłana do recenzji Smile