Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[WYKONAM][POMOGĘ] Strony i fora Internetowe - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [WYKONAM][POMOGĘ] Strony i fora Internetowe (/Temat-WYKONAM-POMOGE-Strony-i-fora-Internetowe-62693)



[WYKONAM][POMOGĘ] Strony i fora Internetowe - Gremquen - 30-12-2012 22:00

Witam.
Oferuję tworzenie stron Internetowych i for (na gotowych systemach CSM), bądź czystych strony w HTML, CSS z dodatkami PHP (nie cały system zarządzania treścią. Pisałem już jeden dla użytku prywatnego, ale jest to dość czasochłonne).
Mogę również edytować jakiś system, pomóc w wyborze hostingu, domeny i wszelkimi operacjami związanymi ze stroną.

Doświadczenie:
Od 3 lat interesuję się tworzeniem stron Internetowych.
Sam jestem administratorem, aktualnie tylko 1 forum lecz miałem ich już kilka. Prowadziłem również kilka blogów i autosurfa.
Należę również do grupy Alvania-Group, która specjalizuje się w tworzeniu gier przeglądarkowych.
Operuję takimi językami jak:
*HTML - poziom zaawansowany
*CSS - poziom średni
*PHP - poziom średni
*MySQL -poziom średni

Oferta:
[+] Instalacja skryptów CMS - portale, fora, sklepy... np. WordPress, MyBB, PhpBB, Drupal i wiele więcej.
[+]Modyfikacja systemów CMS - wgrywanie pluginów, stylów itp.
[+]Edycja strony w HTML/CSS/PHP/MySQL
[+]Stworzenie strony w HTML/CSS z dodatkami PHP i MySql (korzystając z gotowego szablonu, lecz mogę go zedytować.) Niestety nie posiadam zdolności graficznych
[+]Pomoc w przeniesieniu strony na inny hosting, podpięciu domeny, kopii bazy itp.
[+] Doradztwo w sprawie zakupu hostingu bądź domeny.

Forma zapłaty:
PayPal, Przelew bankowy, Liberty Reserve, doładowanie telefonu(nie zawsze aktualne).

Kontakt:
e-mail: [email protected] bądź PW tutaj na forum.

Pozdrawiam,
Adrian Smile


[WYKONAM][POMOGĘ] Strony i fora Internetowe - surfer0700 - 26-06-2013 20:29

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.