Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Głosy na Facebooku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Głosy na Facebooku (/Temat-Glosy-na-Facebooku-62688)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Głosy na Facebooku - Ty27mek - 06-01-2013 14:19

(06-01-2013 14:15)juliett007 napisał(a):  Straszysz mnie? Też cię mogę zastraszyć. Ty się pobawisz w Sherlocka w ja w FBI i CSI. Zabawne? Oj chyba nie... Żałuję chwili, w której się tutaj zarejestrowałam i szkoda, że nie można cofnąć. Straszyć to sobie możesz swoich kolegów.

Zapraszał was ktoś do wątku o kupnie? Nie.macie coś do powiedzenia o kupnie? Nie. Więc wynocha mi stąd!

FBI, CSI? Trzeba mieć trochę inteligencji, żeby się tam znaleźć. Bardziej bym uwierzył, że masz coś wspólnego z naszymi "pro" polskimi politykami.

Oczywiście, zastraszam kolegów, w obawie o siebie robią mi za brygadę murzynów od ciemnej roboty, tych najlepszych klonuje w swojej piwnicy.

Jeżeli zakładasz temat o kupnie głosów na FB i sama tworzysz cyrki i wypisujesz głupoty najeżdżając i zastraszając innych, to nie odejdę bez słowa i podsumowania debilizmu, który tak bardzo się szerzy.

Ciesz się, że Tomazzi tutaj jeszcze nie wstąpił, może on by podsumował to tak konkretnie, że zastanowiłabyś się nad sobą i nad swoim zachowaniem.

Amen Smile


RE: Głosy na Facebooku - juliett007 - 06-01-2013 14:23

Debilizm to się szerzy w sprzedaży głosów. Ale jak łatwo znaleźć tych, co się zajmują takimi rzeczami. Facebook tego nie uznaje... Sherlocku.

A tak btw, olewam ciepłym moczem co kto do mnie mówi, więc wasze słowa, sorry. Nic dla mnie nie znaczą.

Ja już swoje powiedziałam i zrobiłam. Było nie zadzierać. Koniec mojej obecności w tym...


Głosy na Facebooku - Admin - 06-01-2013 14:26

Dorośnij...

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.