Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Głosy na Facebooku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Głosy na Facebooku (/Temat-Glosy-na-Facebooku-62688)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Głosy na Facebooku - juliett007 - 05-01-2013 21:25

(05-01-2013 21:17)Krissu napisał(a):  Owszem, są takie osoby, ale niekoniecznie głosy po 20gr sprzedają. : )
Nie rozumiem także, w czym byłby problem, gdyby 10osób zagłosowało ze swoich 30kont? Aż taki wielki problem? ; )

Dla mnie duży problem, bo nie chce by się na mnie na poczcie jak na wariatkę patrzyli z 10 przelewami gdzie każdy każdego zna.

Zresztą to trochę nie ten tego, jak najpierw sypią się oferty że ten załatwi albo inny na PW i nagle cisza. Aż tak trudno odpisać, że nie czy coś? Po to zaznaczam, że ważne, bo do jutra do 19.

Zawiodłam się na tym forum i tyle, widać sama szlachta, co 60 zł gardzi...


RE: Głosy na Facebooku - bartex89 - 05-01-2013 21:29

(05-01-2013 18:13)miniek9090 napisał(a):  może bartex89 ma trochę kont . pisz do niego . czesto siedzi na zarabiam.com


juz ponoc rano znalazła po 20 gr Smile ja sie oferowałem po 30.
wszyscy mysla ze takiw glosowanie to po 5-10 gr za glos, a nie uwzgledniaja czasu na zmiane ip i reszty. Dobrze, że sa rozgarnieci użytkownicy i dzieki nim mam stała robote w glosowaniu.


RE: Głosy na Facebooku - juliett007 - 05-01-2013 21:34

Nie moja wina, że oferował, oferował i nagle cisza. Za takie oferty to ja dziękuję.
20 groszy to nie jest mało, tym bardziej że za całość wychodzi Ci 60 zł i nie musisz przy każdym zmieniać IP...


Odp: Głosy na Facebooku - miniek9090 - 05-01-2013 21:39

Jak nie zmieni to wywala Cb z konkursu . No chyba , ze oni nie patrza na ip etc

zatapatalkowane ala miniacz


RE: Głosy na Facebooku - juliett007 - 05-01-2013 21:46

W sumie chyba rację masz, trzeba zmieniać...

To nie zmienia faktu, że zarejestrowałam się tutaj z polecenia, szukałam kogoś, kto pomoże a trafiłam na ludzi, dla których liczy się pogoń za kasą. Chcę 5 czy 10 gr? Nie, bo wiem, że to trochę czasu zajmuje. Daję 20 gr, bo niestety, nie stać mnie aby wydawać 100 zł za nic, bo i tak mogę nie wygrać.

Ale nevermind, widać pomaganie w dzisiejszym świecie boli.


RE: Głosy na Facebooku - bartex89 - 05-01-2013 22:44

(05-01-2013 21:46)juliett007 napisał(a):  W sumie chyba rację masz, trzeba zmieniać...

To nie zmienia faktu, że zarejestrowałam się tutaj z polecenia, szukałam kogoś, kto pomoże a trafiłam na ludzi, dla których liczy się pogoń za kasą. Chcę 5 czy 10 gr? Nie, bo wiem, że to trochę czasu zajmuje. Daję 20 gr, bo niestety, nie stać mnie aby wydawać 100 zł za nic, bo i tak mogę nie wygrać.

Ale nevermind, widać pomaganie w dzisiejszym świecie boli.

tak tak, dla nas liczy sie tylko pogon za kasa. Nagrody sa po kilka stow, a oferujesz ochłap.

PS. Polecam napisać do chińczyków , Oni za miskę ryżu na pewno zagłosują.


RE: Głosy na Facebooku - marcel_kk - 06-01-2013 07:51

(05-01-2013 21:46)juliett007 napisał(a):  Ale nevermind, widać pomaganie w dzisiejszym świecie boli.

Zgłoś sie do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej...oni Ci pomogą.
Jak nie masz pojęcia o mechanizmach głosowania, zmianach IP, czyszczenia plików cookies, korzystania z TORa i wielu innych niezbędnych a zarazem czasochłonych funkcji to po kiego sie wypowiadasz?
Co do Twoich udziałów w konkursach, to załóż sobie konta w PayPalu i Payza, nie bedziesz musiał wystawać w kolejkach na poczcie, zresztą to tylko o Tobie świadczy że chciabyś uchodzić za znawce tematu a nie masz o tym pojęcia. ( wpłaty na poczcie ??? !!!)
A co do Twojego pobytu i że sie zawiodłeś to nikt tu Ciebie nie trzyma na siłe, u góry po prawj stronie jest taki znaczek X na czerwonym polu, naciśnij go i nie męcz innych.


RE: Głosy na Facebooku - juliett007 - 06-01-2013 10:29

Jasne, już widzę nagrodę po kilka stów za 3 miejsce, jakieś zdjęcie czy coś... Ale to takich ludzi nie ma się co odzywać, bo widać co to za interes....

marcel_kk, a ty nie otwieraj gęby jak nie wiesz z kim masz do czynienia, okej? Bo ja tę twoją dziecinną terminologię mam w małym palcu od dawna. I nie mów mi co ja mam robić i gdzie konta zakładać, bo ci nic do tego. Nie podoba się wątek? Fora ze dwora cwaniaczki i nie zaśmiecać mi tutaj.

Myśli jeden z drugim że pozakładają konta i takie cwaniaczki. A ciekawe czy Facebook o tym kurde wie..

Ale jak to się mawia, nie ruszać gówna bo śmierdzi.

Szkoda, że na takim zaściankowym i beznadziejnym forum nie da się usunąć konta, tylko maila zagraca.


RE: Głosy na Facebooku - marcel_kk - 06-01-2013 10:48

(06-01-2013 10:29)juliett007 napisał(a):  marcel_kk, a ty nie otwieraj gęby jak nie wiesz z kim masz do czynienia, okej? Bo ja tę twoją dziecinną terminologię mam w małym palcu od dawna. I nie mów mi co ja mam robić i gdzie konta zakładać, bo ci nic do tego.

Akurat sie na tym kolo znasz...jak za oferte chcesz płacić na poczcie i płaczesz, że będą się smiali że 10 przekazów wysyłasz...rozbawiasz mnie do łez...cha cha

(06-01-2013 10:29)juliett007 napisał(a):  Szkoda, że na takim zaściankowym i beznadziejnym forum nie da się usunąć konta, tylko maila zagraca.

Masz problemy ze zrozumieniem tego co napisałem w poprzednim poście? U góry po prawej stronie jest taki mały znaczek X na czerwonym polu, naciśnij i nikt tu po Tobie nie będzie tęsknił!


RE: Głosy na Facebooku - juliett007 - 06-01-2013 10:58

A co kurde, poczta ci nie pasuje? A zresztą nikt cię to tego wątku nie zapraszał. Widać masz jakieś kompleksy i musisz sobie podrwić z innych ludzi. Za mało miłości od rodziców?

Gdybym mogła, to bym cię tak załatwiła, ale z takimi ludźmi to szkoda gadać. Jak już wspomniałam, pozakłada konta i myśli, że jest bogiem. A nic z tego... w każdej chwili można zgłosić takie coś Facebookowi. I koniec z idolowaniem siebie jakim to się nie jest...