Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy Serwer - Zarabiam.com [Styczeń/Luty 2013] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Nowy Serwer - Zarabiam.com [Styczeń/Luty 2013] (/Temat-Nowy-Serwer-Zarabiam-com-Styczen-Luty-2013-62676)

Strony: 1 2


Nowy Serwer - Zarabiam.com [Styczeń/Luty 2013] - Admin - 30-12-2012 16:09

Hejka, jak zapewne większość z Was zauważyła od czasu do czasu forum ma problem z obciążonym serwerem, serwer już nie daje sobie rady z obecnym ruchem - jest zbyt duży, dlatego będziemy migrować po raz kolejny (ostatnia migracja miała miejsce 10 miesięcy temu) na nowy serwer dedykowany.

W lutym kończy się umowa na Nasz obecny serwer, jednak postaram się dogadać by obecny serwer wymienić na znacznie lepszy już w styczniu, jutro będę się kontaktował z serwerownią w tej sprawie. Jeśli dobrze pójdzie to PRZED 10 stycznia będziemy na nowej maszynie, w najgorszym wypadku będzie to pod koniec stycznia.

Wiem że obciążenia przeszkadzają Wam w swobodnym korzystaniu z forum, dlatego obiecuję dołożyć wszelkich starań by poprawić jego funkcjonalność.


RE: Nowy Serwer - Zarabiam.com [Styczeń/Luty 2013] - damianus627 - 30-12-2012 16:21

Banan no i dobrze bo teraz to jest masakra


RE: Nowy Serwer - Zarabiam.com [Styczeń/Luty 2013] - kleomenes - 30-12-2012 16:30

By wszystko gładko poszło, było by super Smile


RE: Nowy Serwer - Zarabiam.com [Styczeń/Luty 2013] - surfer0700 - 30-12-2012 16:53

(30-12-2012 16:09)Admin napisał(a):  zapewne większość z Was zauważyła od czasu do czasu forum ma problem z obciążonym serwerem,
beka



Najwyższy czas na migrację, bo teraz to jest masakra.
Te ciągłe wieszania spowalniają rozwój forum.
Jeżeli byłyby jakieś problemy ze sfinansowaniem nowego serwera, to możesz liczyć na mnie jak i zapewne na resztę stałych użytkowników tego forum.
Już nie mogę się doczekać.

Pozdrawiam


RE: Nowy Serwer - Zarabiam.com [Styczeń/Luty 2013] - Admin - 31-12-2012 14:16

Nowy serwer został już kupiony i zainstalowany, coprawda nie bardzo chcę dziś wszystko przenosić (mamy sylwester), jednak jeśli uda mi się znaleźć kompetentną osobę, która odpłatnie się tym zajmnie to przyśpieszymy migracje. Myślę że w najgorszym wypadku pojutrze przeniesiemy się na nową maszyne, która zarzegna problem obciązenia serwera.


RE: Nowy Serwer - Zarabiam.com [Styczeń/Luty 2013] - Krissu - 31-12-2012 14:22

Świetna wiadomość, w końcu będzie można swobodnie korzystać z forum, bo pewnie niektórych reakcja była:
" K###############RWA, ZNÓW PADŁO! 4 " beka


RE: Nowy Serwer - Zarabiam.com [Styczeń/Luty 2013] - masterex2 - 31-12-2012 17:00

SuperBig Grin czasami kur*icy można było dostaćTongue


RE: Nowy Serwer - Zarabiam.com [Styczeń/Luty 2013] - Admin - 31-12-2012 17:12

Zdaje sobie sprawę że było to męczące, myślę że pojutrze będziemy już na nowej maszynie.
Coprawda obecna jest opłacona do 10 lutego, jednak nie pozwolę Wam się dłużej męczyć na tym dedyku Smile
Starą maszyne przeznacze na kolejny serwer minecraft.


RE: Nowy Serwer - Zarabiam.com [Styczeń/Luty 2013] - Max998 - 31-12-2012 19:27

W końcu się tego doczekałem.. Huh
Coraz częściej nie mogłem tu wejść bo tylko serwer był przeciążony i zastanawiałem się właśnie dlaczego nic z tym nie robisz skoro forum jest takie popularne. Smile


RE: Nowy Serwer - Zarabiam.com [Styczeń/Luty 2013] - SilverNight - 31-12-2012 19:30

Super Admin ! Dzięki !