Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przejmij inicjatywę i wygrywaj. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Przejmij inicjatywę i wygrywaj. (/Temat-Przejmij-inicjatywe-i-wygrywaj-62671)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42


RE: Przejmij inicjatywę i wygrywaj. - TheBuzzer4 - 24-01-2013 17:51

(23-01-2013 19:25)TheBuzzer4 napisał(a):  WŁOCHY: Coppa Italia
AS Roma - Inter Mediolan
Typ: Inter Mediolan +1
Kurs: 1,60
Stawka: 7/10

Analiza: Te dwie ekipy grały między sobą 2 dni temu i padł wynik 1:1 w tym przypadku lekkim faworytem co prawda są gospodarze, ale w dzisiejszym meczu myślę, że inicjatywę już od początku meczu przejmą Mediolańczycy.

Osłabienia w drużynie AS Roma:
Dodo (df 3/0), Miralem Pjanic (mf 13/2), Pablo Osvaldo (att 15/10, topscorer), Stefano Guberti (new player), Rodrigo Taddei (att 19/7) - suspended

-Unavailable: Nico Lopez (att 2/1), Jonathan Lucca (df), Daniele De Rossi (mf 13/0), Alessio Romagnoli (df 1/0), Tomas Svedkauskas (gk)

-Doubtful: Ivan Piris (df 18/0)


Po takim kursie na Inter i to jeszcze +1 biorę to w ciemno.

2-1.


RE: Przejmij inicjatywę i wygrywaj. - TheBuzzer4 - 24-01-2013 18:07

Koszykówka: Brazylia NBB
Unitri/Universo - Franca
Typ: 1
Kurs: 1,70 - podaje kurs po którym zagrałem
Pinnacle Sports

Analiza: Mam jedną główną koncepcję na ten mecz. Pomijając to, że nie zagra podstawowy obrońca/skrzydłowy drużyny Franca Meindl Leonardo (200 cm) bo w jego miejsce można wstawić Ferreire Antoniego czy też dos Santosa, to na dodatek w drużynie Franca źle się dzieje czy na trenignach czy w szatni. Posiadam informację na temat wybryku jaki spowodowali koszykarze Franca w jednym z klubów brazylijskich klubów. Głównymi sprawcami bójki w klubie był Souza Romario (208 cm, Mackenzie), w raz z kolegami Tavaresem Maique (junior, 210 cm) i Zaninim Ricardo (198 cm, COC Ribeirao). Ta trójka w dzisiejszym meczu nie zagra. Froehlich Jeferson (193 cm, podstawowy PG) na którego kostkę w poprzednim meczu nadepnął Delben Chico, to w ten czas trener Ferreira może nie ryzykować zdrowia swojego lidera drużyny.

PS. Nie dopisałem stawki, 10/10.
Pozdrawiam Smile


RE: Przejmij inicjatywę i wygrywaj. - TheBuzzer4 - 24-01-2013 21:09

(23-01-2013 20:35)TheBuzzer4 napisał(a):  Kilka dni temu podałem 2 mecze 10/10 i oba były trafne, dzisiaj również posiadam taki zupełnie darmowy, ale proszę o kontakt na PW ponieważ mam wrażenie gdyby nikt nie korzystał z nich i chcę się zorientować ile osób traktuje ten temat jako jeden z kilku/nastu źródeł zarobkowych .

Pozdrawiam.


NHL
Vancouver - Calgary
Typ: 1



RE: Przejmij inicjatywę i wygrywaj. - TheBuzzer4 - 24-01-2013 21:41

KOSZYKÓWKA: NBA
Mecz: Boston Celtics - New York Knicks
Typ: 1 (po dogrywce)
Kurs: 1,95 - obiecujący.
Stawka: 8/10

Analiza: Po serii 6 zwycięstw podrząd, Celtics zeszli na złą drogę i przegrali ostatnie 4 mecze. New York Knicks to jest przeciwnik który leży Bostończykom. Knicks od ostatnich 7 lat nie potrafią podbić TD Garden. Jest to jedna z niewielu drużyn z którą Celtowie tak dobrze sobie radzą.

Dzisiaj Nowojorczycy bez:
-Raymond Felton
-Rasheed Wallace
-Marcus Camby
-Baron Davis
-Pablo Prigioni

Dla mnie Bostończycy dzisiaj od samego początku będą bronić bardzo skutecznie, a ich procent rzutowy będzie na wysokim poziomie.

Drugi typ co do tego meczu. Dostępny w bet365.

Typ: Rajon Rondo powyżej 10.5 asyst
Kurs:1,83
Stawka: 9/10

Zagrałem to za spore pieniądze, ponieważ to jest jak dar d bukmacherów który trzeba przyjąć. Rajon spokojnie pokryje tę linie asyst. Jest to mój idol, ale nie patrze w tym momencie subiektywnie tylko obiektywnie, dlaczego? Felton nie zagra w dzisiejszym spotkaniu co daje większą swobodę. Prigoni również nie wystąpi w tym meczu więc pozostaje Jason Kidd, który na pewno nie da rady Rajonowi pod względem szybkościowym.

Skorzystajcie z obu typów.


RE: Przejmij inicjatywę i wygrywaj. - TheBuzzer4 - 24-01-2013 23:44

NHL
St. Louis Blues - Nashville Predators
Typ: 1 ( po dogrywce i karnych)
Kurs: 1,60
Stawka: 7/10


Analiza: Po nieźle rozpoczętym sezonie bilansem 2-0, i późniejsze przegranej w Chicago, z Blackhawks dzisiaj "Nutki" podejmą nieco słabszą ekipę jaką jest Nashville Predators.

W bardzo dobrej formie jest Tarasenko który ma już na swoim koncie 5 punktów (3 bramki i 2 asysty) oraz Shattenkirk (5 asyst). St. Louis jest jako młoda, zrównoważona i poukładana drużyna powinna sobie bez problemu poradzić z drużyną Predators.

Nashville bilans 1-2. Już raz obie ekipy zmierzyły się ze sobą w tym sezonie również wNashville, górą były "Nutki", które od pierwszych minut zasłużyły na to zwycięstwo.

W obu ekipach brak kontuzji, oprócz drobnej Paula Gaustada po stronie Nashville.


RE: Przejmij inicjatywę i wygrywaj. - TheBuzzer4 - 25-01-2013 00:06

http://pawelbialowieski1980.blogspot.com/

Strona mojego bloga.


RE: Przejmij inicjatywę i wygrywaj. - robert43 - 25-01-2013 12:23

xxx


RE: Przejmij inicjatywę i wygrywaj. - TheBuzzer4 - 25-01-2013 14:31

(24-01-2013 18:07)TheBuzzer4 napisał(a):  Koszykówka: Brazylia NBB
Unitri/Universo - Franca
Typ: 1
Kurs: 1,70 - podaje kurs po którym zagrałem
Pinnacle Sports

Analiza: Mam jedną główną koncepcję na ten mecz. Pomijając to, że nie zagra podstawowy obrońca/skrzydłowy drużyny Franca Meindl Leonardo (200 cm) bo w jego miejsce można wstawić Ferreire Antoniego czy też dos Santosa, to na dodatek w drużynie Franca źle się dzieje czy na trenignach czy w szatni. Posiadam informację na temat wybryku jaki spowodowali koszykarze Franca w jednym z klubów brazylijskich klubów. Głównymi sprawcami bójki w klubie był Souza Romario (208 cm, Mackenzie), w raz z kolegami Tavaresem Maique (junior, 210 cm) i Zaninim Ricardo (198 cm, COC Ribeirao). Ta trójka w dzisiejszym meczu nie zagra. Froehlich Jeferson (193 cm, podstawowy PG) na którego kostkę w poprzednim meczu nadepnął Delben Chico, to w ten czas trener Ferreira może nie ryzykować zdrowia swojego lidera drużyny.

PS. Nie dopisałem stawki, 10/10.
Pozdrawiam Smile

91-87!! CoolCool


RE: Przejmij inicjatywę i wygrywaj. - TheBuzzer4 - 25-01-2013 14:42

(24-01-2013 21:41)TheBuzzer4 napisał(a):  KOSZYKÓWKA: NBA
Mecz: Boston Celtics - New York Knicks
Typ: 1 (po dogrywce)
Kurs: 1,95 - obiecujący.
Stawka: 8/10

Analiza: Po serii 6 zwycięstw podrząd, Celtics zeszli na złą drogę i przegrali ostatnie 4 mecze. New York Knicks to jest przeciwnik który leży Bostończykom. Knicks od ostatnich 7 lat nie potrafią podbić TD Garden. Jest to jedna z niewielu drużyn z którą Celtowie tak dobrze sobie radzą.

Dzisiaj Nowojorczycy bez:
-Raymond Felton
-Rasheed Wallace
-Marcus Camby
-Baron Davis
-Pablo Prigioni

Dla mnie Bostończycy dzisiaj od samego początku będą bronić bardzo skutecznie, a ich procent rzutowy będzie na wysokim poziomie.

86-89 (Dwa bardzo ważne straty w końcówkach meczu).

Drugi typ co do tego meczu. Dostępny w bet365.

Typ: Rajon Rondo powyżej 10.5 asyst
Kurs:1,83
Stawka: 9/10

Zagrałem to za spore pieniądze, ponieważ to jest jak dar d bukmacherów który trzeba przyjąć. Rajon spokojnie pokryje tę linie asyst. Jest to mój idol, ale nie patrze w tym momencie subiektywnie tylko obiektywnie, dlaczego? Felton nie zagra w dzisiejszym spotkaniu co daje większą swobodę. Prigoni również nie wystąpi w tym meczu więc pozostaje Jason Kidd, który na pewno nie da rady Rajonowi pod względem szybkościowym.


11 asyst!!!

Skorzystajcie z obu typów.



RE: Przejmij inicjatywę i wygrywaj. - TheBuzzer4 - 25-01-2013 14:43

(24-01-2013 23:44)TheBuzzer4 napisał(a):  NHL
St. Louis Blues - Nashville Predators
Typ: 1 ( po dogrywce i karnych)
Kurs: 1,60
Stawka: 7/10


Analiza: Po nieźle rozpoczętym sezonie bilansem 2-0, i późniejsze przegranej w Chicago, z Blackhawks dzisiaj "Nutki" podejmą nieco słabszą ekipę jaką jest Nashville Predators.

W bardzo dobrej formie jest Tarasenko który ma już na swoim koncie 5 punktów (3 bramki i 2 asysty) oraz Shattenkirk (5 asyst). St. Louis jest jako młoda, zrównoważona i poukładana drużyna powinna sobie bez problemu poradzić z drużyną Predators.

Nashville bilans 1-2. Już raz obie ekipy zmierzyły się ze sobą w tym sezonie również wNashville, górą były "Nutki", które od pierwszych minut zasłużyły na to zwycięstwo.

W obu ekipach brak kontuzji, oprócz drobnej Paula Gaustada po stronie Nashville.

3-0! Cool