Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przejmij inicjatywę i wygrywaj. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Przejmij inicjatywę i wygrywaj. (/Temat-Przejmij-inicjatywe-i-wygrywaj-62671)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42


RE: Przejmij inicjatywę i wygrywaj. - TheBuzzer4 - 19-01-2013 12:05

SIATKÓWKA: PLUSLIGA MĘŻCZYZN
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Delecta Bydgoszcz
Pick: ZAKSA -1.5
@1,55

Ten typ bez analizy bo dla mnie to pewniak. Stawka 9/10 według mnie. Jest to drobny pick przed zbliżającymi się meczami Smile. Liczę na szybkie 3:0, bądź 3:1.


RE: Przejmij inicjatywę i wygrywaj. - TheBuzzer4 - 19-01-2013 12:16

PIŁKA NOŻNA: PREMIER LEAGUE
Wigan Athletic - Sunderland
Pick: 2dnb (jak remis to zwrot, jak wygrana Sunderlandu to zakład wygrany)
Kurs: 2,40
bet365

Typ, który podałem na zagranicznej strefie zamkniętej.

Analiza: Może zacznę od napisania dlaczego właśnie tą, a nie inną opcję gram. Czarne Koty to zespół nieprzewidywalny, nie mówiąc o Wigan bo ta drużyna to istna makabra w Premier League i w tym sezonie "jeszcze" walczy o utrzymanie zajmując 17 miejsce z dorobkiem 19 punktów (5-4-13) przed Aston Villą (kto by pomyślał, że taki zespół po 22 kolejkach może zajmować miejsce w strefie spadkowej. 19 i 20 miejsce zajmują Reading i QPR.

Wigan na własnym boisku ma tylko jedno zwycięstwo (wymęczone) nad Reading (przegrywali 0-1). Natomiast Sunderland na obcych stadionach prezentuje się przeciętnie. 2 zwycięstwa, 4 remisy i 5 porażek. Pewnie patrząc na te statystyki odechciewa Wam się grania tego, ale przeciwko tak niedoświadczonej i chaotycznej drużynie jaką jest Wigan Athletic to naprawdę okazja.

Widząc mecz na banerze na pewnej stronie pomyślałem sobie, że kursy mogą być odwrotne, a nawet mniejsze na gości.

Przejdźmy do konkretów. Gospodarze dzisiaj borykają się ze strasznymi kłopotami kadrowymi. Trener Martinez będzie miał dzisiaj bardzo ciężkie zadanie z poukładaniem swoich podopiecznych na doborowych pozycjach.

- Do końca sezonu w koszulce Wigan nie zobaczymy podstawowego obrońcy Ivana Ramisa.

- Poza kadrą na mecz przeciwko Sunderland pozostają: Alcaraz, Crusat, Piscu, Watson i Miyachi.

- Pod znakiem zapytania stoi występ Pollitta.

- Rozpoczęcie się PNA (Puchar Narodów Afryki), jest wielkim osłabieniem dla drużyn, a w szczególności dla Wigan. Do Afryki wyjechał Aruny Kone.



To by było na tyle co do tego meczu. Mogę tylko powiedzieć, że zagrałem ten typ za duże pieniądze.

Pozdrawiam.


RE: Przejmij inicjatywę i wygrywaj. - TheBuzzer4 - 19-01-2013 17:07

(19-01-2013 12:05)TheBuzzer4 napisał(a):  SIATKÓWKA: PLUSLIGA MĘŻCZYZN
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Delecta Bydgoszcz
Pick: ZAKSA -1.5
@1,55

Ten typ bez analizy bo dla mnie to pewniak. Stawka 9/10 według mnie. Jest to drobny pick przed zbliżającymi się meczami Smile. Liczę na szybkie 3:0, bądź 3:1.


0:3...


RE: Przejmij inicjatywę i wygrywaj. - TheBuzzer4 - 19-01-2013 17:17

ANALIZA: LIVE
West Ham - QPR
Typ: 1x NA ŻYWO kurs w granicach 2,20

Sam to zagrałem za 3 cyfrową sumę. West Ham miażdży dosłownie QPR. Przez ostatnie 40 minut goście nie mieli sytuacji bramkowych. Niebezpieczne ataki 41 - 12 dla gospodarzy, a ataki 51-26 również dla gospodarzy.

West Ham miał 3 okazje 100% lecz ich nie wykorzystał i myślę, że wygrają jeszcze ten mecz.

POLECAM!!!


RE: Przejmij inicjatywę i wygrywaj. - TheBuzzer4 - 19-01-2013 20:48

Kilka minut temu dostałem pewne informacje na temat pewnego meczu z pierwszej kolejki nhl-a. Chętnych proszę o kontakt że mną. Pozdrawiam.


RE: Przejmij inicjatywę i wygrywaj. - TheBuzzer4 - 19-01-2013 23:41

(19-01-2013 12:16)TheBuzzer4 napisał(a):  PIŁKA NOŻNA: PREMIER LEAGUE
Wigan Athletic - Sunderland
Pick: 2dnb (jak remis to zwrot, jak wygrana Sunderlandu to zakład wygrany)
Kurs: 2,40
bet365

Typ, który podałem na zagranicznej strefie zamkniętej.

Analiza: Może zacznę od napisania dlaczego właśnie tą, a nie inną opcję gram. Czarne Koty to zespół nieprzewidywalny, nie mówiąc o Wigan bo ta drużyna to istna makabra w Premier League i w tym sezonie "jeszcze" walczy o utrzymanie zajmując 17 miejsce z dorobkiem 19 punktów (5-4-13) przed Aston Villą (kto by pomyślał, że taki zespół po 22 kolejkach może zajmować miejsce w strefie spadkowej. 19 i 20 miejsce zajmują Reading i QPR.

Wigan na własnym boisku ma tylko jedno zwycięstwo (wymęczone) nad Reading (przegrywali 0-1). Natomiast Sunderland na obcych stadionach prezentuje się przeciętnie. 2 zwycięstwa, 4 remisy i 5 porażek. Pewnie patrząc na te statystyki odechciewa Wam się grania tego, ale przeciwko tak niedoświadczonej i chaotycznej drużynie jaką jest Wigan Athletic to naprawdę okazja.

Widząc mecz na banerze na pewnej stronie pomyślałem sobie, że kursy mogą być odwrotne, a nawet mniejsze na gości.

Przejdźmy do konkretów. Gospodarze dzisiaj borykają się ze strasznymi kłopotami kadrowymi. Trener Martinez będzie miał dzisiaj bardzo ciężkie zadanie z poukładaniem swoich podopiecznych na doborowych pozycjach.

- Do końca sezonu w koszulce Wigan nie zobaczymy podstawowego obrońcy Ivana Ramisa.

- Poza kadrą na mecz przeciwko Sunderland pozostają: Alcaraz, Crusat, Piscu, Watson i Miyachi.

- Pod znakiem zapytania stoi występ Pollitta.

- Rozpoczęcie się PNA (Puchar Narodów Afryki), jest wielkim osłabieniem dla drużyn, a w szczególności dla Wigan. Do Afryki wyjechał Aruny Kone.



To by było na tyle co do tego meczu. Mogę tylko powiedzieć, że zagrałem ten typ za duże pieniądze.

Pozdrawiam.


2-3!!! Cool
Można było się dorobić na tym meczu.
Pozdrawiam.


RE: Przejmij inicjatywę i wygrywaj. - TheBuzzer4 - 19-01-2013 23:42

(19-01-2013 17:17)TheBuzzer4 napisał(a):  ANALIZA: LIVE
West Ham - QPR
Typ: 1x NA ŻYWO kurs w granicach 2,20

Sam to zagrałem za 3 cyfrową sumę. West Ham miażdży dosłownie QPR. Przez ostatnie 40 minut goście nie mieli sytuacji bramkowych. Niebezpieczne ataki 41 - 12 dla gospodarzy, a ataki 51-26 również dla gospodarzy.

West Ham miał 3 okazje 100% lecz ich nie wykorzystał i myślę, że wygrają jeszcze ten mecz.

POLECAM!!!

Ten kto akurat w tym momencie przeglądał mój temat widział, że WHU przegrywał 0:1 i kurs na 1x był w granicach 2,2.
Typ jak najbardziej na plus.

Wynik: 1-1 Cool


RE: Przejmij inicjatywę i wygrywaj. - TheBuzzer4 - 20-01-2013 03:38

(19-01-2013 20:48)TheBuzzer4 napisał(a):  Kilka minut temu dostałem pewne informacje na temat pewnego meczu z pierwszej kolejki nhl-a. Chętnych proszę o kontakt że mną. Pozdrawiam.

NHL.
Islanders - Devils
Typ: 2 kz
Kurs: w granicach przyzwoitości, czyli 1,75-1,9

WYNIK: 1-2

Ps. Prosiłbym tych którym wysłałem ten typ o potwierdzenie tego tutaj, w moim dziale.

Pozdrawiam.



RE: Przejmij inicjatywę i wygrywaj. - Maxtyp - 20-01-2013 12:12

Potwierdzam.


RE: Przejmij inicjatywę i wygrywaj. - TheBuzzer4 - 20-01-2013 12:41

[Obrazek: 01405756033942927522.png]


Oto potwierdzenie jednej z kilku wiadomości, które wysyłałem z typem po godzinie 23:30.

Pozdrawiam