Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zlecę] Wystawienie przedmiotu na Allegro.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Zlecę] Wystawienie przedmiotu na Allegro.pl (/Temat-Zlece-Wystawienie-przedmiotu-na-Allegro-pl-62652)



[Zlecę] Wystawienie przedmiotu na Allegro.pl - Hirek - 29-12-2012 23:30

Witam , mam w pewnej grze konto które osiągnęło maksymalny lvl i ma dużo fajnych przedmiotów . Szukam kogoś kto wystawi mi aukcję na allegro 3-7 dniową od 1 PLN konto dobije na pewno do minimum 40zł , sądzę ,że więcej .
Daje zdjęcia i wszystkie materiały potrzebne do wystawienia aukcji . Po zakończonej aukcji ,, ta osoba '' wysyła do ciebie pieniądze ja wysyłam jej postać z przedmiotami i e-mailem on wystawia ci pozytywny komentarz , a ty mi wysyłasz np 60% ceny zakończonej aukcji .


RE: [Zlecę] Wystawienie przedmiotu na Allegro.pl - kamcio48 - 30-12-2012 08:12

Zainteresowany. Czekam na PW Wink


RE: [Zlecę] Wystawienie przedmiotu na Allegro.pl - Mireklll - 30-12-2012 09:03

Pisz PW ,jestem zainteresowany.


RE: [Zlecę] Wystawienie przedmiotu na Allegro.pl - bios - 30-12-2012 10:34

Jak jeszcze aktualne to pisz do mnie Smile


RE: [Zlecę] Wystawienie przedmiotu na Allegro.pl - Hirek - 30-12-2012 12:04

Poszło PW do wszystkich kto pierwszy odpisze z nim robię interes Smile


RE: [Zlecę] Wystawienie przedmiotu na Allegro.pl - Hirek - 30-12-2012 17:57

7 osób napisało spytałem każdego o numer GG podał 1 tylko i nie ma go od tamtej pory nigdzie .

Pisać GG 45783087 !!

Aktualne !


RE: [Zlecę] Wystawienie przedmiotu na Allegro.pl - Hirek - 30-12-2012 19:22

Zamykam aukcję wystawił mi już Hub99ert


[Zlecę] Wystawienie przedmiotu na Allegro.pl - Magnus - 31-12-2012 12:47

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.