Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pijany mistrz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pijany mistrz (/Temat-Pijany-mistrz-62646)

Strony: 1 2


Pijany mistrz - Mistrzuuu - 29-12-2012 21:34

Dobry wieczór,
Chcę wam zadać jedno pytanie.
Wy też macie tak że, jak obstawiacie mecze po pijaku to was ponosi i nic nie wchodzi? Ja, za nic w świecie nie moge trafić, jak normalnie to trafiam a jak nie trzeźwy jestem to chodźbym stawiał kurs 1.01 to i tak nie wejdzie;]


RE: Pijany mistrz - malpa2 - 29-12-2012 21:46

Hehe to nie wiesz że sie nie stawia pod wpływem impreza


RE: Pijany mistrz - paskur - 29-12-2012 23:26

hehe chciałeś sie pochwalić że stawiasz po alko, bo nie rozumiem tematu :S ?


RE: Pijany mistrz - bios - 29-12-2012 23:27

Swoją drogą to ja nie obstawiam meczów po pijaku. BTW WTF?


RE: Pijany mistrz - paskur - 29-12-2012 23:31

Swoją drogą ja też, jeśli po jakichś piwach to jeszcze nie można mówić po pijaku, a na prawde po piciu to niebyłbym wstanie wpisać hasła ;]


RE: Pijany mistrz - bios - 29-12-2012 23:41

Chyba, że hasło jest zapamiętane! Jerk


RE: Pijany mistrz - Mistrzuuu - 30-12-2012 10:18

Wiem, że nie stawia się pod wpływem ale wtedy nie mogę się powstrzymać;] Chociaż teraz już się z tym uspokoiłem.
Ale widzę, że wszyscy na trzeźwo stawiają hehe.


RE: Pijany mistrz - piotol - 30-12-2012 10:47

http://www.hazardzisci.org

jezeli masz takie problemy, ze musisz zagrac to lepiej odwiedz ta strone..


RE: Pijany mistrz - Mistrzuuu - 30-12-2012 11:17

To żeś dowalił teraz... nie mam żadnych problemów, jakbyś nie zauważył to pisałem, tak dla jajec, że czasami sobie na bani coś postawie bo mnie nosi, a ten z hazardzistami.facepalm


RE: Pijany mistrz - kleomenes - 30-12-2012 11:46

Ja z kolei myślałem że niektóre mecze obstawione po alko mogą wejść, bo na przykład:

"Ooo, gra barca z jakimiś łebkami, no to jebnę na barce i jutro będę pił dalej, ale nie, nie lubię barcy, zresztą koszulki mają lipne, niech będzie remis bo wyższy kurs i więcej zarobie. Hmm, ile obstawić, jutro przyjdzie Franek i Maciuś, trzeba popić, a dziś już wszystko poszło, no to jebnę All in, a co" Big Grin

Nie mogłem się powstrzymać bo kiedyś byłem świadkiem takiej "techniki" obstawiania Big Grin