Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
książka czy ebook? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: książka czy ebook? (/Temat-ksiazka-czy-ebook-62586)

Strony: 1 2


książka czy ebook? - czytam - 28-12-2012 17:20

Proste pytanie co wolicie książkę drukowaną czy ebooka?

mam na myśli co lepiej się czyta itd...


RE: książka czy ebook? - Daminn - 29-12-2012 01:02

Jak ebook to tylko na e inku. Na normalnym lcd itp. czytanie mnie męczy i już lepiej mi się czyta z papieru. Jak na razie głos na tekst drukowany.


RE: książka czy ebook? - bios - 29-12-2012 17:06

Przy e-booku zawsze zasypiałem. Książka to książka, można na półce postawić, pochwalić się innym...


RE: książka czy ebook? - Gremquen - 29-12-2012 17:13

Również jestem za książką.
Nie dość, że większość dnia spędzam przed komputerem, to potem mam się jeszcze w czytnik patrzeć? O nie...
Wolę książkę, dobre światło i oczy odpoczywają Smile


RE: książka czy ebook? - kleomenes - 29-12-2012 17:16

Zdecydowanie książka Smile Więcej radochy mam z książek, na półce ładnie się prezentuje, oczy się tak szybko nie męczą(nie wiem jak u was, u mnie tak właśnie jest), na prezent dobra w nagłych wypadkach, jak ktoś rzuci okiem na półkę to już wie co czytasz i co tobie kupić na przykład Big Grin Same kurcze zalety, trzeba tylko od czasu do czasu kurz zgarnąć i jednak zajmuje miejsce, ilość "przy sobie" też ograniczona.


RE: książka czy ebook? - Mazurex1 - 29-12-2012 22:31

Wybieram książkę zawsze mi się lepiej ją czytało niż e-booka.


RE: książka czy ebook? - padaczka - 30-12-2012 14:58

nie czytam smutny


RE: książka czy ebook? - Tomek - 02-01-2013 20:07

(29-12-2012 17:16)kleomenes napisał(a):  [...] oczy się tak szybko nie męczą(nie wiem jak u was, u mnie tak właśnie jest) [...]

w porządnych ebookach jest e-ink który nie świeci tylko się ściemnia świetnie udając papier


RE: książka czy ebook? - Darkael - 02-01-2013 23:11

Z sentymentu Książkę, Sama świadomość trzymania książki w ręku i jej objętości lecz czytając na kindlu mniej mi się oczy męczą lecz to już nie to.... Lecz w podróży zawsze można mieć 1000 książek przy sobie Tongue


RE: książka czy ebook? - Scoobyx - 02-01-2013 23:15

Dla mnie zdecydowanie książka. Jednak nigdy nie czytałem z czytników, więc nie wiem i nie mogę ocenić Wink
Ale podobno np. z iPada w którym jest retina super się czyta. Tak czy siak, książka to książka. Ebook to ebook.