Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowe Gry Steam ! SPRAWDZONE Tremor Games - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Darmowe Gry Steam ! SPRAWDZONE Tremor Games (/Temat-Darmowe-Gry-Steam-SPRAWDZONE-Tremor-Games-62573)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Darmowe Gry Steam ! SPRAWDZONE Tremor Games - MasterSK - 13-04-2015 18:26

Wszystko spoko i wgl ale nie ma achiemevent games !!!


RE: Darmowe Gry Steam ! SPRAWDZONE Tremor Games - Smoguser - 13-04-2015 19:17

Nie warto ,gry nie są dostepne żeby zdobyć cokolwiek trzeba tak ostro tyrać , nie polecam , zaczeło sie roić od stron tego typu żeby zdobyć kilka tysiecy trzeba zabulić


RE: Darmowe Gry Steam ! SPRAWDZONE Tremor Games - Tom44b - 01-05-2015 15:25

(13-04-2015 19:17)Smoguser napisał(a):  Nie warto ,gry nie są dostepne żeby zdobyć cokolwiek trzeba tak ostro tyrać , nie polecam , zaczeło sie roić od stron tego typu żeby zdobyć kilka tysiecy trzeba zabulić

Bzdura

Potrzeba czasu to fakt, ale: Ja nie zainwestowałem ani centa , mam 200+ kupionych gier ze sklepu Tremor i ponad 60k+ zarobionych tremor coins.

A teraz zaczynam odsprzedawać na rynku Steam karty kolekcjonerskie na razie 3,99e w portfelu ( z samych zdublowanych kart ) + 157 kart w ekwipunku ( a jeszcze zostało mi trochę do wydropienia ). I tu fakt trzeba zainwestować te 5e aby odblokować rynek steam.

Mam jednak pomysł jak zarobić te kilkadziesiąt-kilkaset złotych.
Będzie zainteresowanie tym tematem to przedstawię mój sposób.


[Obrazek: tremor.jpg]